• 05.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка

Наш Городок


Місце для вашої реклами

ЧЕМЕРОВЕЦЬКА
БРУКІВКА >>>
Пасажирські перевезення ''Російська'' баня Спорткомплекс 'Епіцентр'

Олександр Герега

Відеоновини Городоччини 15.02.19
Городоцький телерадіопресцентр
Сторінка телерадіопресцентру Наша сторінка у Facebook

МРІЇ МОЖУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ

Ці щасливці повернулися із триденної поїздки до чарівного міста Львів

 Осінній теплий вечір 9 листопада. Школа. Групка учнів та вчителів запалюють та відпускають у небо ліхтарик у вигляді серця. Він летить високо-високо, несучи за собою мрії дітей - одинадцятикласників Лісоводської загальноосвітньої школи, а вони ще довго-довго проводжають його щасливими радісними поглядами…

Чому ж такі веселі діти? Де вони взяли ліхтарик? А ці щасливці повернулися із триденної поїздки до чарівного міста Львів. І ось зараз втомлені, але сповнені позитивних емоцій, із сувенірним крамом у руках, вони відпустили ліхтарик мрій (придбаний також у Львові) у небо. А він летить на Захід…І діти ще довго дивляться йому вслід і зовсім не хочуть повертатися додому.

- А що, доню, гарна поїздка? Добре відпочили? – чую запитання батьків, що зустрічають своїх дітей.
- Мамо, ми у захваті, ми-щасливі, це неможливо передати!
- Отже, доню, ми недаремно голосували за Олександра Володимировича?
- Так, мамо, ви не помилились.
- Ну, розкажіть швидше про свої пригоди.
День перший. Їхали ми у комфортабельному автобусі, який (уявляєш, мамо!) супроводжував нас усі три дні. Дорогою ми, не марнуючи часу, розглядали усі краєвиди, під час зупинок фотографувалися із прапорами та хором співали патріотичні пісні, адже разом з нами їхали учасники вокального ансамблю «Чарівниці» (керівник - відмінник освіти України Володимир Пулик), а хлопці завзято співали гімн України та гімн націоналістів. Отже, у Львів ми приїхали у дуже гарному настрої. Ти знаєш, мамо, щастить нам не лише з народними депутатами, але й просто з хорошими людьми, тому що нас скрізь дуже привітно приймали. За це хочемо подякувати пані Оксані - заступнику директора гіпермаркету «Епіцентр К», яка організувала нам усі екскурсії, похід в оперу а також гру «пейнтбол», і яка просто дуже гарно провела зустріч.

МРІЇ МОЖУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ

Проживали ми у комфортабельному готелі від «Епіцентру К», де було дуже чисто, гарно і тепло. Дякуємо і кухарям, що готували нам смачні обіди, які були теж безкоштовними. Ну, а від міста ми просто у захваті. Усі ці сонячні дні ми провели, гуляючи старовинними вуличками міста Лева, відвідали Собор святого Юра, Вірменську церкву, греко-католицький собор, музей зброї «Арсенал», Королівські палати. Були на книжковому ярмарку біля пам’ятника Івана Федорова, і усе це - під чарівну музику скрипки та флейти, а також аромат кави, що линув із кав’ярень. Ти знаєш, мамо, ми наче побували у справжній Європі.

Наступного дня відвідали оперний театр, який посідає третє місце у світі за своїм професіональним рівнем. Тут працюють заслужені артисти, режисери, диригенти. А які декорації та костюми! Ми просто вражені! Дехто з нас навіть плакав, адже дивились «Украдене щастя».

Третього дня ми «загубились» у майстерні шоколаду, копальні кави, крамниці льодяників та на сувенірному ринку «Вернісаж». Та найбільше нам сподобалась атмосфера міста – спокійна, чарівна, доброзичлива і водночас романтична.

У нас немає слів, щоб передати усі враження. Тепер ми віримо в те, що мрії можуть здійснюватись, і хочемо подякувати народному депутату Верховної Ради України – Олександру Володимировичу за здійснення наших мрій!

Саме Ви, Олександре Володимировичу, своїм відданим служінням людям розбудовуєте храми людських душ, вселяєте віру в майбутнє і кожним своїм добрим ділом, конкретними справами до сердець людей несете ідею добра, злагоди, любові та миру.

Зичимо Вам натхнення до плідної праці, хай збуваються усі Ваші надії і сподівання. А оптимізм та впевненість у своїх силах будуть запорукою успіху!

Лариса КОВШ,

заступник директора з виховної роботи Лісоводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та учні 11-го класу

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці