• 02.jpg
  • 04.jpg
  • 03.jpg
  • 05.jpg
  • 01.jpg

Спортивний клуб

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Вільна боротьба

Гика Андрій – майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів 2016 року, член збірної України

Гика Андрій – майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів 2016 року, член збірної України

У відділенні займаються 90 учнів різного віку:

група № 1: 8-11 років;
група № 2: 11-13 років;
група № 3: 13-14 років,
група № 4: 15-17 років.

Вагові категорії, а саме:

школярі – 29, 32, 35, 38, 42, 47, 53, 59, 66, 73, 85 кг;
кадети – 39, 42, 46, 50, 54, 58, 63, 69, 76, 85, 100 кг;
юніори: -- 46, 50, 55, 60, 66, 74, 84, 96, 120 кг.

Розклад занять: 15.30-16.00, 16.00-17.30, 17.30-19.00.

Пантєлєєв В’ячеслав Іванович

Пантєлєєв Вячеслав Іванович – відмінник освіти України, тренер вищої категорії, суддя національної категорії, кандидат в майстри спорту.

Гизлик Олександр Володимирович

Гизлик Олександр Володимирович - тренер, кандидат в майстри спорту.

Серед вихованців кращий результат показала  Петришен Руслана, яка  в 2009 році на першості Європи стала срібною призеркою серед кадетів та Гика Андрій, уродженець м. Городок,  який в 2016 році на чемпіонаті світу  в Грузії  став бронзовим призером..

 Кращими спортсменами рахуються Гика Андрій – майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів 2016 року, член збірної України; Возний  Сергій – кандидат в майстри спорту, срібний призер чемпіонату України серед кадетів; Квіт Віктор - кандидат в майстри спорту, переможець першості України 2016 року, член збірної України; Шимков  Михайло – кандидат в майстри спорту, переможець міжнародних та всеукраїнських змагань; Волос Денис – переможець міжнародних та всеукраїнських змагань; Лясковський Михайло – переможець всеукраїнських змагань; Майстер Юрій - переможець міжнародних та всеукраїнських змагань; Федощук Захар - переможець всеукраїнських змагань; Чернюх Сергій - переможець всеукраїнських змагань; Ковальчук Дмитро - переможець всеукраїнських змагань; Любонько Анатолій - переможець всеукраїнських змагань; Присяжний Максим - переможець всеукраїнських змагань; Дрибушко Богдан – переможець всеукраїнських змагань; Загурський Олександр – переможець всеукраїнських змагань; Бац Андрій – переможець всеукраїнських змагань.

 Окрім цього, не слід забувати вихованців спортивного комплексу «Епіцентр» по вільній боротьбі , які в минулі роки досягли  вагомих результатів,  серед них уродженці та жителі м. Городок : Залуцький Руслан - кандидат в майстри спорту, Омельчук Микола – майстер спорту України, Пантєлєєв Кирило – майстер спорту України, Капітанчук Олександр – кандидат в майстри спорту; Жолобайло Андрій – майстер спорту.

Вільна боротьба

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці