• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Історія

Будинок дитячої творчості (Будинок піонерів)

 

Будинок дитячої творчості (Будинок піонерів)

У центрі міста по вул. Ванагса, 10 (колишній провулок Піонерський) знаходиться Будинок дитячої творчості (до 1993року Будинок піонерів).
Історія цього закладу досить цікава. У 1952 році за рішенням Городоцької районної ради народних депутатів (згідно з матеріалами обласного архіву) у м. Городку відкрито Будинок піонерів. До цього часу за адресою вул. Леніна, 36 функціонував дитячий будинок, в якому розмістився Будинок піонерів. До Великої жовтневої соціалістичної революції належав родині Тихоцьких.
У роки радянської влади в цьому приміщенні знаходились інші державні структури (ДОСААФ, спортивний клуб «Колос» та ін.).
Першим директором Будинку піонерів був Авербух А.Б.. У наступні роки Будинок піонерів очолювали директори: Янечко Г.П.(до 1973р.), Белкот С.П.(1973-1983рр.), Істратова-Копитко Г.П.(1983-2013рр).


Багато творчих сил та вміння у навчанні і вихованні молоді віддали у свій час керівники гуртків технічного напрямку: Войцехівський Віктор Іванович, Катриченко Борис Мифодійович, Барило Володимир Дмитрович, який більше 15 років вів гурток фототехнічної творчості, і керівники гуртків естетичного напрямку: Данькова Ольга Євтихівна - методист та керівник гуртка художнього в’язання, Шупер Валентина Петрівна - керівник гуртків бальної та народної хореографії, Кульпа Світлана Сергіївна - акомпаніатор та керівник вокального гуртка, Маєвська Софія Михайлівна - керівник лялькового театру.
Неоціненний внесок у розвиток гуртків спротивно-технічного напрямку, а саме: автомодельного, картенгистів, вніс фанат своєї справи, талановита людина, майстер високого класу, неодноразовий переможець обласних, республіканських та Всесоюзних змагань Олійник Володимир Дмитрович.
Вихованці автомодельного гуртка разом зі своїм керівником побували в багатьох місцях України : Ялті, Сімферополі, Києві, Яремчі, Краматорську, де брали участь і ставали переможцями, про що свідчили дипломи, грамоти, кубки, вимпели.


А скільки цікавих заходів та справ проводили працівники Будинку піонерів? Це ігри «Зірниця» і «Орлятко», змагання «Юний автоінспектор» та «Юні сандружинники», піонерські зібрання та вогнища, ц факельні походи, приурочені знаменним державним святам, семінари-практикуми піонерських вожатих, навчання піонерського та комсомольського активу, туристичні походи ( до речі Белкот Станіслав Павлович, окрім своїх адміністративних обов’язків, був керівником туристичного гуртка), навчання барабанщиків та горністів. При Будинку піонерів працював клуб «Юних інтернаціоналістів».
У 1993році Будинок піонерів був перейменований у Будинок дитячої творчості. Сьогодні з вихованцями Будинку творчості працюють талановиті і творчі педагоги, а саме: Відмінник освіти України Мисик Тетяна Дмитрівна - керівник зразкового художнього колективу «Росинка», учасник та переможець багатьох пісенних конкурсів, Сметаніна Валентина Леонідівна -керівник гуртка народного танцю «Веселка», учасник фестивалю народної хореографії у Македонії та лялькового театру, який завжди радує своїми виступами дітвору в дитячих садочках, школах, реабілітаційному центрі, Харкавлюк Олександр Степанович - керівник авіамодельного гуртка, неодноразового учасника та переможця обласних та міжобласних змагань з авіамодельного спорту у класах кордових моделей, Чепурна Надія Павлівна -методист та керівник гуртка художнього в’язання, Олійник Інна Володимирівна, Котлінська Руслана Борисівна, Чоп Наталія Михайлівна.


Вихованці цих керівників не один рік посідають призові місця у виставках-конкурсах декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Реалізовуючи державну політику у сфері позашкільної освіти, Будинок дитячої творчості здійснює роботу за такими напрямками:
-художньо-естетичний; науково-технічний; туристично-краєзнавчий; еколого-натуралістичний.
Щороку педагогічні працівники закладу беруть участь у Ярмарку педагогічних ідей. Заклад тісно співпрацює з просвітницьким центром «Держава».
Традиційними для вихованців стали концерти та виставки до знаменних дат та різних свят.

Огляд піонерських загонів району

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці