Спортивний комплекс "Епіцентр" м. Хмельницький

Спортивний клуб ''Епіцентр'' м. Хмельницький, вул. Чорновола, 88/2Д

Спортивний комплекс "Епіцентр" м. Хмельницький, вул. Чорновола, 88/2Д

Спортивний клуб ''Епіцентр'' м. Хмельницький, вул. Чорновола, 88/2Д

3 липня у місті Хмельницькому під патронатом народного депутата України, президента Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного комплексу «Епіцентр». Участь у заході взяли міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний, в.о. міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський, народний депутат України Андрій Шинькович.

Урочисте відкриття

Також на урочисту подію завітали олімпійські медалісти з важкої атлетики: Олексій Торохтій, Наталія Скакун, Юлія Каліна, чемпіони Європи Юлія Паратова та Олег Прошак.

На офіційній церемонії відкриття Ігор Жданов та Сергій Бубка щиро подякували за вагомий внесок у розвиток українського спорту, популяризацію важкої атлетики у нашій країні, вихованні нових чемпіонів президенту Федерації важкої атлетики Олександру Герезі, який у цей непростий час залишається соціально відповідальною людиною, сприяючи й будівництву сучасних спортивних споруд.

Відзначимо, що новий спортивний комплекс площею близько 1000 кв.м має найбільший в Україні зал з важкої атлетики, який налічує шістнадцять стаціонарних та один змагальний поміст. Спортивна споруда стане основою центру олімпійської підготовки українських спортсменів. У новому спортивному клубі є також два спеціально обладнаних тренажерних зали, тенісні корти, кімнати для відпочинку, кафетерій, конференц-зал і системи індивідуальних комунікацій.

У своїй промові Олександр Герега наголосив, що не буде зупинятися на шляху розвитку та популяризації спорту в Україні і вже у найближчому майбутньому буде відкритий новий спортивний комплекс у місті Кам’янець-Подільському. Президент ФВАУ також подякував міністру молоді та спорту Ігорю Жданову та президенту НОК Сергію Бубці за системну підтримку спорту в країні.

Андрій Савченко