Подорож до Львова

Подорож до Львова

Переможці фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» та фіналісти спартакіади-конкурсу для дітей та молоді «Заради дітей - в ім’я України!» відвідали стародавній Львів. Подорож була організована за підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги.

Місто Лева - це - поєднання древньої архітектури і сучасності міста. Екскурсія стародавніми вулицями і незабутньої краси храмами здатна заворожити будь-кого. Під час огляду центральної частини міста діти мали можливість поринути у старий Львів, який забудовувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста - кінця XVIII - початку. ХІХ ст., Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам'ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці, де дізнались про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції, побачили місця зйомок фільму "Д'Артаньян і три мушкетери", зокрема, місце дуелі д'Артаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну пам'ятку архітектури Домініканський костел, пам'ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побували на площі Ринок - центральній площі міста, яка з давніх часів і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почули дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, побачили Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, каплицю Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного, Успенську православну церкву, в якій було висвячено Петра Могилу, залишки середньовічних мурів, які охороняли місто та почули історію захоплення міста шведами у 1704 р., побували в старому єврейському кварталі, побачили багато цікавих кав'ярень, почули безліч легенд, які з ними пов'язані. Під час екскурсії побачили найцікавіші заклади сучасного Львова, відвідали деякі з них та скуштували львівського шоколаду.Усіх приємно вразив пам'ятник засновнику міста Данилі Галицькому, найстаріший готель, та перший львівський хмарочос.

Навіть похмура погода і дощик не змогли зіпсувати дітям настрій. Екскурсія була просто вражаючою, феєричною, дуже пізнавальною, цікавою і фантастичною!

Відгуки учнів та вчителів ЗОШ Городоцького району про поїздку.

Учні Сатанівської ЗОШ:
«Такий відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого. Поїздка була дуже цікавою. Дякуємо Олександру Володимировичу за такі чудові та повчальні поїздки, за незабутні спогади, які Він подарував нам.»

Відгук учнів ЗОШ з ПМН:
«Ми були приємно вражені організацією цієї поїздки. Екскурсія до Львова, що забезпечив Олександр Володимирович Герега була дуже цікавою для нас. Дякуємо за насичений та цікавий відпочинок, приємні спогади про Львів!»

Сергій-6 клас:
«Мене дуже вразила поїздка до Львова! Нам показали дуже красиві і старовинні місця. Ми спілкувалися з гарними людьми. Під час поїздки я познайомився з веселими і дуже цікавими дітьми. Особливо мені запам'яталася Львівська майстерня шоколаду. Дякую Вам за гарну подорож до Львова та незабутні враження!»Відгуки вчителів:
«Ми, вчителі фізичної культури та спорту, задоволені організацією поїздки дітей до Львова. Бажаємо відмітити користь впровадження народним депутатом України О. В. Герегою творчих та спортивних проектів, в яких раціонально поєднані пізнавальні, спортивні, оздоровчі та навчальні заходи. Учні із задоволенням взяли участь в цих проектах, а переможці – у поїздці до Львова».

О. Федоров