• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Відтепер городоцькі медики завдяки допомозі небайдужих людей, зокрема - народного депутата України Олександра Гереги, мають необхідне обладнання та засоби захисту для боротьби із коронавірусною інфекцією.

31 березня працівники інфекційного відділення Городоцької центральної районної лікарні отримали чергову допомогу від Олександра Володимировича і компанії «ЕпіцентрК» - загалом виділено 150 млн. грн. для подолання вірусної інфекції та забезпечення медиків і медичних закладів України всім необхідним обладнанням.

 В першу чергу, як наголосила представниця оперативного штабу боротьби з коронавірусом у Хмельницькій області Світлана Павлишина, - буде забезпечено Хмельницьку область та рідну Городоччину.

Світлана Павлишина також повідомила, що компанія «ЕпіцентрК» вже перейшла до другого етапу підтримки центральних районних лікарень на теренах Хмельниччини. Оперативний штаб, який працює при Хмельницькій ОДА, насамперед забезпечував усім необхідним обладнанням Хмельницьку міську інфекційну лікарню, яка є опорною в області у боротьбі з коронавірусом. Наступний крок штабу – забезпечити необхідним медичним обладнанням чотири районні інфекційні лікарні Хмельниччини - Славутську, Дунаєвецьку, Городоцьку і Ярмолинецьку .

- Олександр Володимирович і Галина Федорівна передали городоччанам слова підтримки, - зауважила Світлана Павлишина, яка приїхала у Городок, щоб особисто передати лікарям подарунки від народного депутата, - медики повинні відчувати, що вони не самі в цій біді. Їх є кому підтримати - і не лише морально, а й матеріально. Також зауважу, що ми вже почали доставляти лікарям засоби індивідуального захисту. Зокрема, на Городоччину привезли 1000 масок, захисні костюми, бахіли, окуляри, шапочки, респіратори. Адже, коли захищений лікар, медичний працівник, коли він готовий і озброєний, то ми з вами спокійні - нас є кому захищати.

Із обладнання Городоччина отримала інфузійний насос, 2 мініхолодильники для боксів, електроплиту, бойлер та пральну машину. Найближчим часом, як повідомила представниця оперативного штабу, городоцькі лікарі отримають апарат штучної вентиляції легень, який вже замовлено.

- Ми привезли усе необхідне, що було попередньо замовлено лікарями, – зауважила Світлана Павлишина. - Намагаємося за можливості реагувати на їхні потреби. Зокрема, привезли 15 матраців, 30 комплектів постільної білизни, яка підлягає термообробці, і навіть такі дрібнички, як миючі засоби, мило, дозатори та інше.

Завідувачка інфекційного відділення Городоцької ЦРЛ Тетяна Лободзінська, у свою чергу, подякувала за допомогу і показала Світлані Павлишеній вже обладнаний бокс, у якому за необхідності перебуватиме хворий на коронавірусну інфекцію.

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Городоцька ЦРЛ отримала чергову допомогу

Світлана Павлишина

- Усім нашим колективом дякуємо Олександру Володимировичу за те, що він нас постійно підтримує, - наголосила Тетяна Лободзінська. – Допомога у такий скрутний час нам дуже доречна.

Світлана Павлишина наостанок закликала городоччан не порушувати правил карантину і перебувати вдома.

- Ми маємо допомогти самі собі і, в першу чергу, медичним працівникам, - наголосила вона.

Маріанна ШКАВРОН.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці