• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Олександр Герега: ми робимо усе, щоб захистити українців в Польщі

Олександр Герега: ми робимо усе, щоб захистити українців в Польщі

 

З початком нової сесії Верховної Ради України ми зробили рішучий крок вперед з соціального захисту працюючих в Польщі українців.
Про це заявив співголова депутатської групи ВР України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Польща Олександр ГЕРЕГА.

О.В.Герега«Ми прийняли важливе парламентське рішення, яке надає право українцям, які легально працюють у Польщі, отримувати допомогу з безробіття, нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань і / або смерті з цих причин, безробіття. Також українці, що працюють в Польщі, отримають відповідну пенсію за віком, по інвалідності, по причині втрати годувальника, за вислугу років відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а також допомогу на поховання», - деталізував Олександр Герега.

Сталося це завдяки ратифікації у вересні цього року Верховною Радою України угоди між Україною та Польщею про соціальне забезпечення. За відповідне рішення проголосували 357 народних депутатів.
Олександр Герега звернув увагу й на те, що Угода також вирішує проблему українських репатріантів у Польщі, які переїхали туди на постійне проживання з 1997 по 2004 роки і не отримують пенсій за роботу в Україні.
Нагадаємо, що Угода між Україною та Польщею була укладена 18 травня 2012 року. Сейм Польщі ратифікував її в жовтні 2012 року.

«Значення цієї Угоди надзвичайно важливе і має цілу низку позитивних практичних кроків як з розвитку взаємного співробітництва у сфері соціального захисту населення так і врегулювання питань соціального забезпечення громадян обох держав», - підкреслив Олександр Герега.

Андрій Шинькович, політичний експерт

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці