• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Ознайомилися, обговорили, внесли пропозиції та доповнення

Засідання 'круглого столу'

Як ми уже писали, законопроект №3220 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» (стосовно створення й представлення суб’єктами господарювання до органів доходів і зборів контрольних стрічок в електронній формі) подав до Верховної Ради України народний депутат Олександр Володимирович Герега.
До обговорення цього законопроекту були активно залучені представники малого та середнього бізнесу Городоччини та фахівці Городоцької ОДПІ. Власне, саме з цього приводу активісти громадської організації «За конкретні справи» організували та провели у Городку засідання «круглого столу», на яке запросили представників робочої групи, котра вивчала проблеми бізнесу і розробляла даний законопроект задля вирішення питань і протиріч, які існують на часі між владою та бізнесом, керівництво та працівників Городоцької об’єднаної державної податкової інспекції та приватних підприємців усіх форм власності району – задля обговорення й узгодження деталей та нюансів, що стосуються удосконалення даного законопроекту та створення комфортних умов для повсякденної діяльності представників бізнесу в Україні.

Представники малого та середнього бізнесу Городоччини та фахівці Городоцької ОДПІ
На засідання «круглого столу», що відбулося у залі для зібрань Городоцької ЦРБ, з’явилося чимало представників приватного бізнесу Городоччини. Взяли участь також начальник Городоцької ОДПІ Сергій Федик та фахівці територіального підрозділу Міністерства доходів і зборів.

Представники малого та середнього бізнесу Городоччини
Спеціалісти законотворчого процесу надали роз’яснення щодо діючого податкового законодавства і - стосовно закону та запропонованих Олександром Герегою до нього змін та доповнень, відповіли на усі запитання, які турбували учасників зібрання, вислухали зауваження, пропозиції, які були внесені городоччанами-підприємцями щодо діючого закону, який не враховує в цілому характер і організацію створення і надсилання суб’єктами господарювання контрольних стрічок в електронному вигляді в органи доходів і зборів. Суттєво, що технологічно і функціонально цей процес забезпечується одночасно чотирма суб’єктами, а відповідальність передбачена законом тільки для суб’єктів підприємницької діяльності, що власне спричинило створення і реєстрацію у Верховній Раді Олександром Герегою відповідного законопроекту із важливими для бізнесу доповненнями та змінами.

У залі для зібрань Городоцької ЦРБ,  з’явилося чимало представників приватного бізнесу Городоччини
Текст Оксана МАКСІМОВА
фотографії Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці