• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Подільський край, частинка України, тебе для справ конкретних я обрав

Вас вітає Городоччина

Саме ці віршовані рядки, які написала наша землячка, директор Лісоводської школи Оксана Михайлова, стали яскравим супроводом зустрічі народного депутата України Олександра Гереги та його колег - депутатів Верховної Ради з жителями Городоччини напередодні святкування дня міста та району. Олександр Герега разом із народними депутатами, які представляють різні регіони країни та різні політичні сили у парламенті, зустрівся зі своїми земляками, щоб розповісти про свою роботу в парламенті та на окрузі, окреслити найближчі перспективи для його рідного краю та почути від людей ті проблеми, які їх найбільше тривожать.
- Доброго дня. Я вдома, - саме такими словами звернувся до своїх земляків Олександр Володимирович. Народний депутат представив гостей – парламентарів Віталія Барвіненка, Олега Зарубінського, Геннадія Зубка, Віталія Грушевського, Олександра Бобкова, які приїхали на запрошення Олександра Гереги і які представляють Одещину, Віниччину, Кіровоградщину, Житомирщину та Донеччину.
- Я сьогодні тут, щоб змінити моє рідне місто та ті райони, які підтримали мене на минулорічних виборах, - продовжив свою розповідь Олександр Герега. - І ми розпочали з самого нам дорогого - з дітей, з ДНЗ «Берізка», після ремонту якого будуть проведені такі ж ремонтні роботи й у інших дитячих садочках.


Також Олександр Герега поділився своєю мрією, яку він виношує вже не один рік, – створення у Городку Палацу мистецтв, де б працювали різні творчі студії та гуртки. У розмові з губернатором Хмельниччини Василем Ядухою Олександр Герега розповів про ці плани та отримав підтримку голови облдержадміністрації стосовно їх втілення. Бо, за словами народного депутата, не всі діти мають можливість та бажання займатися спортом. А на Городоччині є чимало талановитих, творчо обдарованих дітей. Тому Палац мистецтв буде створений саме для них. Розповів народний депутат і про найближчі перспективи із введенням в дію нового спортивного комплексу «Епіцентр», відкриття якого планується через місяць. За словами Олександра Гереги, роботи ще завершуються на даному об’єкті, а вже розписуються на наступний рік змагання. І один із перших серйозних чемпіонатів – це Кубок України з важкої атлетики, який проходитиме у нашому рідному місті.

- Не можу осторонь стояти тієї довіри, яку ви мені, дорогі земляки, виявили. Я не міг не дати вам відчути нашу можливість, а вашу потребу в тих речах, які ми зараз робимо. Я не можу стояти осторонь проблем ЗОШ №4, я не можу стояти осторонь тих полатаних покрівель, крізь які на голови людям падає дощ, тих будинків культури, ФАПів, шкіл та лікарень, які потребують нашої допомоги. І ми це робимо і будемо робити.

Проте найважливішу новину Олександр Володимирович повідомив на завершення свого виступу:
- Ми цього року починаємо будівництво трьох фабрик у місті Городок. Ці фабрики - вже реальні проекти, які дуже скоро будуть втілюватися у життя, бо головна проблема моїх земляків – працевлаштування, створення робочих місць, відновлення виробництва, наповнення місцевого бюджету. На святкування зі мною приїхали мої польські партнери – представники будівельної компанії «Атлас». Вони, подивившись місто, завітавши в костел, відчули себе як вдома і я думаю, що і їх зацікавить співпраця з нами на теренах Городоччини, цієї благодатної землі.
Своїми думками і враженнями від діяльності Олександра Гереги з городоччанами поділилися і народні депутати України

Віталій Грушевський:
- Хочу вам подякувати, шановні городоччани, за те, що ви обрали не гучні промови, не солодкі обіцянки, не мітинги чи протистояння, а ви обрали важку роботу кожного дня і маєте з цього вибору вже перші результати. Честь і хвала вам за це.

Віталій Барвіненко:
- Ви знаєте, я з жахом думаю, а що буде, коли мої виборці дізнаються, як працює Олександр Герега на окрузі? Звичайно, я перегляну свою роботу. До Вас, Олександре Володимировичу, ще далеко, але буду старатися. А вам, жителі Городоччини, пощастило, бо маєте найкращого депутата Верховної Ради за всю історію незалежної України.

Олег Зарубінський:
- Дякувати Богові, що в нашому житті є люди, яким добре тоді, коли добре усім. Шановний Олександре Володимировичу, для себе Ви обрали саме такий сенс життя і Вашої роботи. За це Вам - велика шана і повага від Ваших земляків. А працюючи в парламенті вже не одне скликання, зробив висновок: чим менше піднесених пафосних слів, тим більше гарних конкретних справ.

Продовжилася зустріч спілкуванням із виборцями, кожен з яких спішив висловити слова вдячності за ту допомогу, яку отримав від народного депутата. Сергій Стасюк, інвалід 1 групи, - за придбаний йому будинок, колективи ДНЗ «Берізка» та «Казка» - за ремонти та придбання необхідного інвентаря, голови територіальних громад – за вагому допомогу соціальним закладам на селі, колектив ЗОШ №4 - за ремонт покрівлі школи, голови Городоцької та Чемеровецької райдержадміністрацій – за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток районів. Всіх слів не переказати, справ - не перелічити, за які того вечора звучала щира вдячність нашому депутату. Сльози радості та щастя бриніли в очах Олександра Гереги і тих людей, яких він так щиро, від душі розуміє і творить для них добро.

Спілкуванням з виборцями
Текст Алла Рибак, фотографії Городоцький районний телерадіопресцентр та Андрій Савченко 

Відео Городоцький районний телерадіопресцентр

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці