• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Чемпіонат світу у Городку. А чому б ні ?...

Зустріч відбулася в столичному готелі 'Інтерконтиненталь'

Таку сміливу думку висловив під час свого візиту до Києва президент Міжнародної Федерації важкої атлетики Томаш Аян. Він разом зі своїми колегами – президентами ФВА країн СНГ відвідав Україну на запрошення Олександра Гереги, який цього року був обраний президентом ФВА України. Зустріч відбулася в столичному готелі «Інтерконтиненталь».
- Україна у 2018 році має всі шанси приймати чемпіонат світу з важкої атлетики, - зауважив Томаш Аян під час брифінгу. – Адже, це нація з великими спортивними традиціями і багата на олімпійських, світових та європейських чемпіонів у різних видах спорту. Важка атлетика теж має свої традиції у вашій державі.
Особливо широкі перспективи, за словами Томаша Аяна, відкриваються для України після обрання президентом ФВА Олександра Гереги, який прагне розвивати цей вид спорту і робить для цього все можливе. Томаш Аян був дуже щасливий, коли Олександр Герега запросив його та десять голів ФВА пострадянських країн до Києва. Як наголосив президент Міжнародної Федерації важкої атлетики, розмова була відкрита, чесна і було обговорено багато питань.

Томаш Аян та Олександр Герега
- У нашому житті все залежить від кожної особистості, від її можливості працювати на конкретний результат, - наголосив під час зустрічі Олександр Герега. - На сьогоднішній день ми дійсно взяли курс на розвиток спорту, важкої атлетики. Зачасту в багатьох видах спорту приходять талановиті діти, яким самотужки важко ввійти у великий спорт. І мені хочеться цих дітей підтримати. Мені хочеться, щоб вони не були покинуті напризволяще, щоб вони не тинялись по вулицях без діла, а дійсно мали можливість займатися спортом.
За словами Олександра Гереги, зараз дуже серйозно представлена українська команда важкоатлетів, вона оновлена і ще буде оновлятися. Керівництво Федерації планує запросити Олексія Торохтія на одну із керівних посад у Федерації. Адже досвід його, як олімпійського чемпіона, має передаватися тим, хто прагне великих перемог.
- Сьогодні у Федерації проведена надзвичайно велика і перспективна робота, - продовжив Олександр Герега. - Ми претендуємо не тільки на Чемпіонат світу, а й днями подаємо заявку на проведення у 2016 році чемпіонату Європи, а у 2018 році чемпіонату світу з важкої атлетики.

Олександр Герега та Томаш Аян
Варто нагадати, що до того, як Олександр Герега був обраний на посаду Президента ФВА України, він прийняв стратегічно важливе, без перебільшення історичне рішення для нашого міста про будівництво найбільшого в державі за всю історію незалежної України спорткомплексу у Городку, відкриття якого планується вже через місяць. Відвідавши його, олімпійські чемпіони нашої країни,тренери були вражені масштабами такого будівництва. На запитання журналістів: чому саме в Городку збудований світового рівня спорткомплекс, Олександр Герега відповів просто: це вияв вдячності і поваги своїм землякам, адже дуже хочеться залишити після себе щось рідному місту. Цей комплекс за словами тренерів та спортсменів може бути одним з базових для збірної країни всіх рівнів: юнацької, жіночої, основної команди. Декілька місяців вони там можуть тренуватися. Для цього є всі необхідні умови: 12 помостів, 100 ліжкомісць, сучасний харчоблок.

Спортивний комплекс в м. Городку
- В наших цілях до 2020 року будівництво таких десяти комплексів по всій Україні. Нашій збірній потрібні мінімум шість центрів для підготовки до змагань, два з них має бути в гірській місцевості,- зауважив Олександр Герега.
На наше запитання стосовно проведення майбутніх чеміпонатів у Городку Президент Міжнародної Федерації важкої атлетики Томаш Аян відповів:
- Рішення про те, де проходитимуть світовий та європейський чеміпонати, прийматиме ваша Федерація. На моє тверде переконання, більш ефективна організація спортивних подій такого масштабу відбувається саме у невеликих містах. Тому й цьогорічний чемпіонат з важкої атлетики проходитиме у Вроцлаві, а не у Варшаві. А для міста- це надзвичайна перспектива розвитку інфраструктури, туристичного бізнесу.
І насамкінець: у 2008 році на відкритті першого спорткомплексу «Епіцентр» у нашому місті його засновник Олександр Герега сказав, що через декілька років вихованці СК «Епіцентр» стануть Чемпіонами Олімпійських ігор. Ці слова стали пророчими - в минулому році Олексій Торохтій, Сергій Усик здобули заслужені золоті медалі на Олімпійських іграх в Лондоні. Цілком реальними стають слова Олександра Гереги і про світовий чемпіонат з важкої атлетики в Україні, а відтак у Городку. А золота медаль, яку минулої неділі подарував Олександр Торохтій у новий спорткомплекс нашого міста, сподіваємось, буде надихати юних спортсменів на найвищі спортивні п’єдестали.
Алла РИБАК.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці