• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Ваша праця - неоцінена

День працівників освіти

4 жовтня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

У залі зібралося понад чотири сотні педагогічних працівників, ветеранів освіти, яких традиційно із професійним святом вітали представники влади.
- Ми глибоко шануємо досягнення, творчий потенціал наших вчителів, вихователів, усіх людей, що формують майбутніх хліборобів, інженерів, підприємців, військових, а передусім громадян України, - сказав Володимир Свіжий, голова Городоцької РДА. – Пам’ятаємо і шануємо тих педагогів, які вже на заслуженому відпочинку. Їхня мудрість передалися багатьом поколінням учнів. І таких заслужених вчителів у районі дуже багато.
- Дякую усім, хто розвиває освіту в нашому районі, - продовжив Борис Дутковський, начальник управління освіти, молоді та спорту. – Завдяки вам у нашій галузі є певні здобутки як на районному, так і на обласному та республіканському рівнях.


Зазвичай свято освітян готує райком профспілки працівників освіти. Відтак, чимало концертних номерів виконували саме педагоги. Побували цього дня на сцені вчителі Городоцьких шкіл №2, №4, працівники дитячих дошкільних закладів „Казка” та „Берізка” разом із своїми вихованцями та багато інших. А вчитель Великояромирської школи Володимир Душко привітав своїх колег разом із внуком Валентином, подарувавши мелодії українських пісень.


Як завжди, не обійшлося цього дня і без нагородження. Відзнаки отримали 13 педагогів від райкому профспілки працівників освіти, 21 педагог – від Городоцької райдержадміністрації та районної ради та 8 – від міської ради. Від імені народного депутата України Олександра Гереги подарунки та гарні премії 25 працівникам сфери освіти вручила його представник Ольга Григор’єва, яка відзначила: „День працівників освіти – дійсно дуже важливий день. Отож, низький уклін всім, хто працює на освітянській ниві. Ваша праця – неоціненна”.

Текст Наталія ПОПОВИЧ, фотографії Андрій Савченко.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці