Матч національних збірних з футболу України та Польщі

Матч національних збірних з футболу України та Польщі

11-го жовтня 2013 р. в Харкові відбувся матч національних збірних з футболу України та Польщі. На ОСК «Металіст» завдяки народному депутату України Олександру Герезі побувала одна тисяча вболівальників з чотирьох районів Хмельниччини (Городоцького, Дунаєвецького, Чемеровецького та Ярмолинецького).

Спецпоїзд Хмельницький – Харків із 20 вагонів був заповнений виключно нашими земляками, які прибули до колишньої столиці України о 17:00 год. Погода була тепла та сонячна. До початку матчу залишалось ще багато часу, і тому наші вболівальники поїхали на екскурсію по визначних місцях славетного міста, де фотографувалися, купували сувеніри, насолоджувалися архітектурою.


Матч розпочався о 21:00 годині. Це були незабутні, хвилюючі та радісні хвилини. Стадіон вибухав гучними вигуками. Вболівальники активно підтримували збірну протягом усієї гри, запускали хвилю і всі разом організовано піднімали синьо-жовті прапорці.


Збірна України гарантувала собі як мінімум друге місце у відбірковій групі Н у відборі до ЧС-2014. У важкій боротьбі українці здолали команду Польщі з рахунком 1:0. Команда Михайла Фоменка виконала установку свого тренера і отримала цілком заслужену і таку потрібну перемогу.

Вболівальники нашого 192 виборчого округу вдячні народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі за можливість побувати на матчі національних збірних з футболу України та Польщі і підтримати наших футболістів.

Андрій Савченко

ОСК 'Металіст' м. Харків