• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Згадували страшні роки голодомору

 

Згадували страшні роки голодомору

Минулої суботи українці згадували тих, хто загинув від голоду в 1932-1933 роках. Свічку пам’яті запалювали і на Городоччині. Мітинг-реквієм проходив біля районного будинку культури.

З 1998 року в кожну четверту суботу листопада городоччани вшановують День пам’яті жертв голодомору. 23 листопада вкотре згадали про страшні роки, про тих, хто не пережив ті дні, для кого єдиною їжею були листки з дерев та мерзла картопля.

Представники районної влади та обласної громадської організації «За конкретні справи» поклали вінки та квіти до Кургану Пам’яті, а о 16.00 усі учасники мітингу запалили свічки пам’яті та поділилися хлібом. Поминальну літургію за усіх померлих голодною смертю відправили три священики: отець Зіновій, настоятель української греко-католицької церкви, отець Павло, настоятель Української православної церкви Київського патріархату та отець Віктор, настоятель римо-католицької церкви. Того дня у всіх храмах Городоччини відслужили панахиди за невинно померлих під час Голодомору.

Наталія Попович, фотографії Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці