• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

СОЛОДКІ МРІЇ - ВІД «НАРОДНОГО МИКОЛАЯ»

Дитячий садочок

Кожна дитина Городоччини, Ярмолинеччини, Чемеровеччини та Дунаєвеччини до Дня святого Миколая отримала подарунок від народного депутата України Олександра Гереги. У Городоцький район надійшло більше восьми тисяч подарунків із солодощами.

Напередодні свята солодкі подарунки представники народного депутата вручали усім дошкільникам та учням загальноосвітніх шкіл району. Щирі посмішки дітей були найбільшою вдячністю за подарунки. Разом з тим, учні підготували і чудові вірші та пісеньки як про святого Миколая, так і про народного депутата.
- Ми щиро дякуємо Олександру Володимировичу Герезі за те, що він про нас не забуває, за те, що допомагає та дарує солодкі мрії до свята, - сказала Діана, учениця Чорнивідської ЗОШ.
Раділи і дошкільнята. Вони переконували святого Миколая, що були слухняними цілий рік та заслуговують на подарунки. Правда, солодощі від „народного Миколая” отримували всі, навіть ті, хто бешкетував.


- Народний депутат України вітає вас всіх, маленькі городоччани, із Днем святого Миколая та наступаючими новорічними святами, - зауважив Віктор Понедзялок, представник народного депутата України. – Пам’ятайте, він вас всіх любить та бажає міцного здоров’я, успіхів у навчанні і зеленого світла на перехрестях всіх ваших життєвих доріг.
- Ми завжди чекаємо Олександра Володимировича, поважаємо його і дуже вдячні за подарунки, - сказав Сергій Бондарчук, директор Чорнивідської школи. – Нехай приїжджає до нас частіше!
Подарунки від народного депутата України можуть отримати і найменші жителі міста, які ще не відвідують дитячі садочки. Для цього вони разом із своїми батьками мають завітати у громадську приймальню народного депутата за адресою: м. Городок, вул. Грушевського, 59 (районний будинок культури).

Дитячий садочок
Ще одним подарунком для дітей до Дня святого Миколая від Олександра Гереги стали вистави Хмельницького лялькового театру, які проходили у чотирьох районах Ярмолинецькому, Чемеровецькому, Дунаєвецькому та Городоцькому. Городоччани насолоджувались ляльковим мистецтвом саме в День святого Миколая, 19 грудня.

Наталія Попович, фотографії Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці