• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Від душі і для людей

Колектив дитячого садочка «Сонечко»

Колектив ДНЗ « Сонечко », маленькі дошкільнята – сонценята та батьківська громада висловлюють щиру подяку Людині, з великої букви, земляку, народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі за розуміння, за дбайливе ставлення до дитячих душ, за те свято, яке було влаштоване для малечі. Солодкі подарунки, отримані дітьми від Олександра Володимировича Гереги, стали втіленням дитячих мрій на святі Святого Миколая. А найкращим подарунком для всіх тих хто перебуває у дошкільному закладі « Сонечко » - це здійснення заповітної мрії – нова покрівля та ремонт одного із групових блоків.


Ваша енергія, Олександре Володимировичу, простота та бажання працювати для людей дивують, і служать нам прикладом. Ви робите це від душі і для людей. Головний у Вас обов’язок – служіння своїм землякам. Ось у цьому Ваша сила. І чим більше буде таких людей, тим радіснішим буде наше сьогодення.
Бажаємо Вам, Олександре Володимировичу, міцного здоров’я, натхнення для здійснення всіх ваших «Конкретних справ».

Колектив дитячого садочка «Сонечко» та батьківська громада

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці