• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Техніка від Олександра Гереги на сторожі від снігових заметів

Техніка від Олександра Гереги на сторожі  від снігових заметів

На Водохреще погода різко змінилася і в неділю зранку городоччани мали можливість милуватися сніжним покровом, вперше за зимові місяці. Але зима – це не тільки білосніжна краса за вікном, а й снігові замети та нерозчищені дороги.
Проте для Городоччини – це не є проблемою, адже другий рік поспіль розчищати дороги від снігу допомагає народний депутат України Олександр Герега. Цьогоріч перший сигнал про переметені дороги поступив у громадську організацію «За конкретні справи» від Великокарабчіївського сільського голови Михайла Решетюка. 22 січня шкільний автобус не міг доїхати до Грицькова, щоб дітей довезти на навчання у Великолевадську ЗОШ.
О 9.00 снігоприбиральна техніка виїхала на дорогу «Городок – Смотрич» й усі переметені ділянки автошляху було розчищено.
- Пішов сніг і почало перемітати дороги та вулиці, - розповідає Михайло Решетюк, - добре, що сільські голови мають поміч від народного депутата Олександра Гереги. Він минулого року нам допоміг із снігорозчищувальною технікою і, як бачимо, у 2014 році також. А це чималі кошти. Як тільки я зателефонував у громадську приймальню депутата - відразу спеціальна техніка виїхала звільняти дороги від снігу.
Приємно те, що відразу сніг розчищають, а не чекають, коли будуть наметені цілі кучугури, від яких звільняти автошляхи буде важко. Не сиділи без діла і мешканці с. Грицьків, власник трактора також розчищав сільські дороги від переметів.

Техніка для чотирьох районів 192 виборчого округу надана від ТОВ «Епіцентр К»
- Олександр Герега по-справжньому вболіває за наші райони, - стверджує Віктор Понедзялок, член ГО «За конкретні справи», - він виділив транспорт для Городоцького, Дунаєвецького, Чемеровецького та Ярмолинецького районів. На даний час усі чотири одиниці транспортих засобів задіяні на розчистці доріг. Ми прогортаємо дороги там, де є необхідність.
Техніка для чотирьох районів 192 виборчого округу надана від ТОВ «Епіцентр К» для користування в зимовий період з метою оперативної розчистки доріг населених пунктів від снігу та забезпечення їх транспортним сполученням. Народний депутат не лише допомагає із технікою, яка працює на дорогах, а й забезпечує її дизпаливом. Відтак, діяльність депутата спрямована на вирішення конкретних проблем життєдіяльності громад.
Олена МАТВЄЙЦЕВА.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці