У дитячих листах – дорослі мрії

Переможці конкурсу

Фестивалі та конкурси під час новорічно-різдвяних свят, ініційовані народним депутатом Олександром Герегою, принесли гарний настрій, багато подарунків та масу задоволення дітям Городоччини. Днями було підведено підсумки конкурсу на кращий лист Діду Морозу на тему «Подарунок для мого міста, селища, села», та фотоконкурсу «Незвичайні події, що сталися у новорічні свята», який проводився при підтримці Олександра Гереги та Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» разом з управлінням освіти, молоді та спорту Городоцької РДА, відділу культури, національностей та релігій Городоцької РДА.

Для проведення конкурсу на кращий лист долучилось 184 дитини – учні молодших класів шкіл міста, району, читачі дитячих бібліотек, та зовсім маленькі мешканці з усієї Городоччини. У кожен лист учасники вклали не лише творчу уяву, але й частинку серця. Зокрема, Кринична Світлана з Лісовод мріє, щоб її мама нарешті знайшла роботу у Городку, Прус Богданчик та Козак Владислав з Клинового мріють про хороші дороги та дитячий майданчик біля школи, а Петльова Ілона та Варшавська Крістіна пропонують у місті побудувати зоопарк та притулок для бездомних тварин. Та найбільше у листах діти просять роботи для своїх батьків, щоб кожного дня вони бачили своїх маму чи тата.
За результатами конкурсу визначені переможці в номінаціях: «Найоригінальніший лист», «Найвеселіший лист»:

Прус Богдан, с. Клинове;
Козак Владислав, с. Клинове;
Варшавська Крістіна, Городоцька початкова школа
Височинський Богуславчик, ДНЗ «Берізка»;
Вовнянко Назарій, ЗОШ з польською мовою навчання;
Петльова Ілона, ДНЗ «Берізка»;
Кринична Світлана, Лісоводська ЗОШ;

За результатами інтерактивного голосування у фотоконкурсі кращими стали Боднарчук Назар, фото якого набрало більше 16 тис. голосів і за яке голосували навіть родичі з багатьох країн, ДНЗ «Берізка», та Козак Владислав і з с. Клинового
Нагородження переможців конкурсу днями відбулося в театральному кафе РБК . Представники народного депутата подякували дітям та їх батькам за участь у конкурсі, вручили переможцям подарунки, та пообіцяли, що кращі листи отримають представники влади, меценати, відомі люди на Городоччині.
Ми друкуємо фрагменти кращих листів і сподіваємося, що до них дослухається не тільки Дід Мороз, але й представники влади, які теж зможуть виконати бажання маленьких мешканців Городоччини.

Текст Алла Рибак, фотографії Андрій Савченко.