Золоте весілля

У цей день від народного депутата України Гереги Олександра Володимировича подружжя отримали подарунки та побажання

Дожити до такого ювілею випадає вибраним, а тому ця річниця святкується урочисто і пишно. Запрошують рідних і близьких, обов'язково дітей, внуків, правнуків, друзів і товаришів по службі. Головним дарунком на золоте весілля стають нові обручки замість тих, що були даровані 50 років тому. Адже золото могло потертися з роками, тому старі кільця передаються як родинна цінність неодруженим внукам і правнукам. У день 50-ліття весілля можна влаштувати повторний обряд одруження.


У м. Городку своє золоте весілля відсвяткувала подружня пара Осташів - Олександр Іванович та Віра Василівна. Одружилися вони 5 лютого 1964 року. Олександр Іванович в 1963 році закінчив Харківське танкове училище, а потім проходив військову службу в Грузії, Вірменії, Азербайджані, в Німецькій Демократичній Республіці. Дружина Віра Василівна за спеціальністю фінансист, супроводжувала свого чоловіка по всіх місцях його служби. За цей період життя на долю подружжя випало немало випробувань, але вони зуміли не втратити людяності, щирості, оптимізму, любові.

У 1970 році в них народився син Олександр, який продовжив батьківську справу. У 1991 році закінчив вище військове загальновійськове училище в м. Баку. Далі проходив службу в Прикарпатському військовому окрузі.

У цей день від народного депутата України Гереги Олександра Володимировича подружжя отримали подарунки та побажання бути здоровими, не втрачати оптимізму, віри в себе та довгих щасливих років життя.

Андрій Савченко