• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Про пріоритети роботи та cтратегію Міністерства доходів і зборів дізнавались платники податків Городоччини

Зустріч представників бізнесу та громадських активістів району із виконуючою обов’язки начальника Городоцької ОДПІ Наталією Хорошовою

Днями в Городоцькій об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області відбулась зустріч представників бізнесу та громадських активістів району із виконуючою обов’язки начальника Городоцької ОДПІ Наталією Хорошовою. Інформуючи присутніх щодо позитивних соціально-економічних результатів роботи інспекції у 2013 році, першочергових завдань на 2014 рік та в період кампанії «Декларування – 2014», Наталя Володимирівна перш за все зазначила, що наповнення державного та місцевого бюджетів є безумовним пріоритетом в роботі міндоходівців. Адже саме від своєчасного та повного наповнення державної казни залежить виконання всіх соціальних гарантій держави.

Виконуюча обов’язки начальника інспекції підкреслила, що наразі пріоритети роботи Міндоходів залишаються незмінними, а об’єднання усіх функцій, пов’язаних з адмініструванням податкових, митних платежів та адміністрування єдиного внеску має на меті спрощення всіх процедур, пов’язаних з веденням бізнесу та поліпшення умов ведення бізнесу. Відтак, важливим завданням територіальних органів Міністерства доходів і зборів України у 2014 році є подальше зменшення втручання у діяльність сумлінних платників податків.

Перед присутніми виступили також фахівці Городоцької ОДПІ та управління Пенсійного фонду у Городоцькому районі, які проінформували про введення в дію Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», про зміни у чинному податковому та пенсійному законодавстві, про особливості проведення кампанії декларування доходів громадян у 2014 році, а також про переваги подання податкової звітності в електронному вигляді. Було зазначено, що для зручності громадян режим роботи центру обслуговування платників Городоцької ОДПІ подовжений до 20 години.

Загалом на зустрічі прозвучали ряд пропозицій щодо вдосконалення діючих електронних сервісів, поліпшення процедури відшкодування податку на додану вартість, зменшення навантаження на фонд оплати праці як дієвого механізму детінізації трудових відносин та протидії виплати зарплати «у конвертах», проведення податкових та митних консультацій через відео-конференції. Всі пропозиції від бізнесу будуть передані до Міністерства доходів та зборів, для опрацювання та прийняття відповідних рішень.

Всі учасники заходу отримали брошури «Сервіс для платників». На запитання слухачів податківцями було надано змістовні та компетентні відповіді.

Зустріч представників бізнесу та громадських активістів району

Ольга Бистрицька

 

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці