• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Працівники житлово-комунального господарства м. Городок

Щорічно у березні працівники житлово-комунального господарства України святкують своє професійне свято.

14 березня 2014 року в м. Городку та смт. Сатанів відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
У м. Городку заступник Городоцького міського голови Парамей Валерій Михайлович висловив подяку працівникам житлово-комунального господарства за їх щоденну кропітку працю та високий професіоналізм. Найкращі працівники підприємств за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування були відзначені грамотами. Члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Яковлєва Антоніна Єфремівна та Лутковська Ірина Мар’янівна від імені народного депутата України Гереги Олександра Володимировича вручили усім присутнім цінні подарунки та побажали міцного здоров'я, оптимізму, трудової наснаги та вагомих результатів у роботі.

У смт. Сатанів начальник КП «Сатанівське» Чайковський Валерій Олександрович висловив подяку працівникам житлово-комунального господарства за їхню роботу. Члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Якубовський Вадим Віталійович та Савченко Андрій Вікторович від імені народного депутата України Гереги Олександра Володимировича вручили усім присутнім цінні подарунки та побажали міцного здоров’я, доброго настрою, достатку і трудової наснаги.

Андрій Савченко

Працівники житлово-комунального господарства смт. Сатанів

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці