Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

Сухова Діана Сергіївна «І вдень, і ввечері…»

Сухова Діана Сергіївна «І вдень, і ввечері…»

Відбувся Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». На ІІІ етап конкурсу 251 учнем художніх шкіл, класів, відділів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Хмельницької області було представлено на розгляд журі 255 мистецьких робіт. У номінації «Образотворче мистецтво» представлено 169 робіт, а в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – 86.

Рішенням журі переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» стали:

1. Шевчук Анна – Кам’янець-Подільська міська ДШМ, 4 клас «І багата я…» (викладач Лайтер В.І.)

2. Дзяворук Валерія – Хмельницька ХДШО та ДПМ «Тихесенько вечір на землю спадає» (викладач Сіренька Н.А.)

3. Домбровська Юлія – Чемеровецька ДХШ, 5 клас «Різдвяний вертеп» (викладач Базелюк О.В.)

4. Дудар Вікторія – Хмельницька ДШО та ДПМ «Катерина» (викладач Костюшко С.А.)

5. Гладчук Вероніка - Старокостянтинівська ДХШ, 5 клас «Ярмарок» (викладач Мельничук Г.А.)

6. Гурин Дарина – Волочиська ДШМ, 6 клас «Танець, пташко моя!» (викладач Авдикович О.М.)

7. Сухова Діана – Городоцька ДХШ, 5 клас «І вдень, і ввечері…» (викладач Гаджук А.М.)

8. Бондарчук Вікторія – Хмельницька ХДШО та ДП, «Свою Україну любіть…» (викладач Дударчук М.В.)

9. Дзюба Анна – Старокостянтинівська ДХШ, 5 клас «Калинонька» (викладач Мельничук Г.А.)

10. Шиманський М., Алтухова О., Вінскевич К., Яруш Д., Огаркіна Д., Дмитришена Н. (колективна робота) – Хмельницька ХДШО та ДПМ «Україна співуча» (викладач Цурікова Л.Б.)

Сухова Діана Сергіївна народилась 1 січня 2000 року в селі Лісоводи Городоцького району, де і проживає . З 2009 року навчається в Городоцькій дитячій художній школі у викладача Гаджук Алєсі Миколаївни. Протягом навчання Діана показала себе як здібна, відповідальна учениця, постійно бере участь у різний виставках та конкурсах дитячого малюнка.

У 2014 році здобула перемогу -1 місце в обласному турі , 3 етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості , присвяченого 200- річчю з дня народження Т.Г.Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої», за художньо – творчу роботу «І вдень, і ввечері…», яку виконала у змішаній техніці вільного розпису та батіку, ця робота представлена на виставку – конкурс у місті Києві.

У 2013 році дипломант Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії».

У 2012 році дипломант Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії».

Діана талановита, розумна, старанна учениця, має гарну фантазію, любить малювати,найбільше їй подобається займатись живописом, мріє стати художником.

Швець Віра Дмитрівна «Подай же й нам, все щедрий Боже! Отак цвісти, отак рости…»

Швець Віра Дмитрівна «Подай же й нам, все щедрий Боже! Отак цвісти, отак рости…»

Швець Віра Дмитрівна народилась 24 травня 1997 року в селі Скіпче Городоцького району, де і проживає. З 2010 року навчається в Городоцькій дитячій художній школі у викладача Марчук Олени Євгенівни. Віра старанна, відповідальна, талановита учениця, з дитинства любить малювати, їй подобається живопис та декоративно прикладне мистецтво, а саме: батік, бісероплетіння, паперопластика. Віра постійно бере активну участь у різних конкурсах та виставках.

У 2014 році нагороджена грамотою обласного туру за досягнуті успіхи в навчанні та високу художню майстерність, виявлену у 3 етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, за роботу « Подай же й нам, все щедрий Боже! Отак цвісти, отак рости…», яку виконувала в техніці батік.

У 2013 році нагороджена грамотою обласного туру за досягнуті успіхи в навчанні та високу художню майстерність, виявлену у 3 етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченого Шевченківським дням за роботу «Ой у вишневому саду…», яку виконувала в техніці паперопластики.

2 місце в районному конкурсі «Охорона праці очима дітей».

Дипломант обласного туру Всеукраїнської виставки- конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

Дипломант Міжобласного конкурсу юних художників імені Людмили Мазур «Подільська палітра -2013».

У 2012 році здобула перемогу -1 місце в обласному турі , 3 етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості , присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої», за художньо – творчу роботу «Мережаю, вишиваю у неділю погуляю..», яку виконувала в техніці паперопластики та бісерного ткацтва, робота була представлена на виставку – конкурс у місті Києві.

Дипломант Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії».
Віра з дитинства мріє стати художником та вчителем образотворчого мистецтва.

Данильчук Максим Володимирович «Тоді серце, як бралися, ці дерева садив я…

Данильчук Максим Володимирович "Тоді серце, як бралися, ці дерева садив я… Щасливий я!  - і я, друже, З тобою щаслива!»"

Данильчук Максим Володимирович народився 18 липня 1998 року у селі Сирватинці Городоцького району, де і проживає. В 2009 році став учнем Городоцької дитячої художньої школи, навчається у викладача Боцян Олени Миколаївни. Максим розумний, талановитий учень, бере активну участь у різних виставках та конкурсах, з дитинства любить малювати.

У 2014 році нагороджений грамотою обласного туру за досягнуті успіхи в навчанні та високу художню майстерність, виявлену в 3 етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченого 200- річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, за роботу «Тоді серце, як бралися, ці дерева садив я…
Щасливий я! - і я, друже, З тобою щаслива!»,
яку виконував у техніці витинанки.

Дипломант Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії».

У 2013 році здобув перемогу та став Лауреатом Всеукраїнського конкурсу пам’яті Саші Путрі .

У 2010 році посів 2 місце у районному конкурсі «Податки очима дітей».

Максим відповідальний, старанний, любить працювати в різних техніках образотворчого мистецтва, з дитинства мріє стати архітектором.

Валентина Олішевська