• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Триває кампанія декларування доходів громадян

Сергій Григорович Федик

Звернення начальника Городоцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Хмельницькій області Сергія Григоровича Федика

Шановні жителі Городоччини!

З 1 січня розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих у 2013 році.
Хочу зауважити, що подання громадянами декларацій — це не лише конституційний обов’язок перед державою, а й ознака поваги до співгромадян. Адже надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих доходів є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів. Кожен з декларантів робить внесок у розвиток свого міста чи села, сприяє фінансуванню важливих соціальних програм.

Нагадаю, що декларацію подають не лише з метою декларування доходів, а й для того, щоб скористатися правом на отримання податкової знижки.
Мені приємно констатувати, що за результатами деклараційної кампанії у 2013 році майже 300 жителів Городоцького району сумлінно виконали свій громадянський обов’язок та задекларували доходи, отримані з різних джерел (іноземні доходи, подарунки, спадщину, доходи від здачі в оренду нерухомості та земельних паїв, продажу майна, інвестиційний прибуток) в сумі, що перевищує 8 млн. гривень. Загальна сума визначених громадянами податкових зобов’язань склала 446 тисяч гривень. Правом на отримання податкової знижки скористалися 279 громадян, яким держава повернула більше 200 тисяч гривень зайво сплаченого податку.

Новацією деклараційної кампанії минулого року стало запровадження електронного декларування, яке дозволило значно спростити цей процес та зробити зручним для платників. Переконаний, що цього року відсоток тих людей, які задекларують свої доходи в он-лайн режимі, буде більшим, адже інтернет-звітність набуває все більшої популярності.
Тож висловлюю щиру вдячність усім громадянам, які минулого року задекларували свої доходи.

Водночас нагадую, що цьогорічна деклараційна кампанія триває до 1 травня. Подати декларацію необхідно до органу доходів і зборів за місцем реєстрації. Для цього створено сприятливі умови для обслуговування кожного декларанта. Бланки декларації та консультації фахівців щодо її заповнення можна безкоштовно отримати у Центрі обслуговування платників при Городоцькій ОДПІ. Для забезпечення сприятливих умов при поданні декларацій громадянами в Городоцькій ОДПІ передбачено можливість приймання декларацій у робочі дні – до 20 години, в суботу до 16 години.

Тим, хто бажає подати декларацію в електронному вигляді, рекомендую скористатися сервісом «Декларування он-лайн» на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.
Крім того, наразі на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів кожен бажаючий сьогодні може долучитися до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян.
Шановні громадяни, заздалегідь декларуйте свої доходи, не відкладайте заповнення і подання декларації на останній день!

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці