Ціною власного життя захищали свій край

25 березня городоччани вшанували світлу пам'ять тих, хто ціною власного життя захистив наш рідний край від фашизму

25 березня городоччани вшанували світлу пам'ять тих, хто ціною власного життя захистив наш рідний край від фашизму, пройшовши небачені випробування, здолавши вогонь і смерть воєнного лихоліття, винісши на своїх плечах труднощі кривавої битви з ненависним ворогом. До підніжжя Обеліску Слави 25 березня усіх привела священна й незабутня дата -70-та річниця звільнення міста і району від німецько-фашистських загарбників.

Із 70-тою річницею визволення району від окупантів вітали ветеранів війни вихованці будинку дитячої творчості, а пісні на воєнну тематику співали Городоцький хор ветеранів та відома на Хмельниччині співачка Оксана Разін. Пам'ять про тих, хто загинув під час війни, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави.

Так співпало, що того ж дня Городоччина перейняла від Волочиського району Всеукраїнську естафету „Слава визволителям України", присвячену 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Символ естафети - Капсулу Пам'яті - наповнили священною землею із меморіалів Слави Хмельницької області, в тому числі Городоцького району.

Наталія Попович, фотографії Андрій Савченко