• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Незабутні враження

Педагогічний колектив Городоцької гімназії завдяки народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі мав можливість побувати у дводенній екскурсії у Києві

 Наш древній і вічно юний Київ! Серцем і душею, думками й помислами кожен українець мріє торкнутися історичної величі цього міста, столиці нашої неньки – України. А особливо сьогодні, коли перегортаємо трагічні сторінки сучасності, мріємо побудувати по-справжньому вільну, незалежну, демократичну, багату європейську державу.

Педагогічний колектив Городоцької гімназії завдяки народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі мав можливість побувати у дводенній екскурсії у Києві, відчути дух і біль останніх подій на Майдані, що змінили українців і Україну.

Увесь світ вкотре переконався, що в центрі Європи живе миролюбний, доброзичливий, волелюбний і нездоланний, як неопалима купина, народ. Працьовитий, гостинний, милосердний, як усі слов’яни.

На очах кожного екскурсанта бриніли сльози вдячності тим, хто віддав своє життя у боротьбі за краще майбуття, за щасливу долю для свого народу. На одній із барикад слова: “Пам’ятай ціну перемоги!” Це заклик – пересторога усіх майданівців до наступних поколінь. Адже вони, переможці сьогоднішні, є справжніми нащадками тих, хто боровся у роки Великої Вітчизняної війни із фашистськими окупантами. Низько ми схилили голови перед Батьківщиною-Матір’ю, відвідали музей бойової слави. Не можна було без ненависті у серці до ворога і любові до захисників Вітчизни слухати розповідь екскурсовода.

Незабутніми були враження від Михайлівського собору, Андріївського узвозу, Києво-Печерської лаври. Бані золотоверхих соборів, дзвони церков, богослужіння, молитви у храмах назавжди залишаться у серці кожного. А дотик серця й руки до мощей святих у Ближніх печерах Лаври спонукає бути милосердними, творити добрі справи й любити ближнього свого.

Увечері педагоги побували в театрі російської драми імені Лесі Українки на виставі “Сто п’ята сторінка кохання”. Гра акторів була невимушеною, зворушливою, справді академічною. Ніхто із глядачів не залишився байдужим до долі героїв цієї п’єси. Адже кохання в людському житті – вершина щастя.

Хочеться від щирого серця , від усієї душі подякувати О.В. Герезі за його дійсно конкретні добрі справи. Він їх творить з любов’ю до кожної людини. За вдачею Олександр Володимирович – енергійна, працьовита, талановита у бізнесі людина. Людина відкритого серця, щирої душі, великого натхнення.

З радістю йде назустріч своїм землякам – городоччанам. Тож дякуємо Вам, добра і чуйна Людино, дякуємо великому патріоту – українцю. Нехай сторицею повертаються Вам добрі справи, нехай фортунить завжди і в усьому!

Напередодні Великодніх свят зичимо міцного здоров’я, родинного затишку й тепла, здійснення усіх планів – задумів, Божого благословення на усі конкретні Ваші справи з любов’ю до людей.

З вдячністю та повагою
педагогічний колектив
Городоцької гімназії

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці