Школі допоміг народний депутат

Школі допоміг народний депутат

Вельмишановний Олександре Володимировичу !

Педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Городка Хмельницької області виражає Вам щиру подяку за те, що Ви не були байдужими до наших проблем і взялися допомогти їх розв’язати.

Лише завдяки Вашій турботі частина учнів нашої школи вже навчається в комфортних умовах. Школа повністю оновлюється, стає сучасною, дякуючи Вам . Вона наче вдруге народилася.

Школа, яка збудована близько 40 років тому, за цей період не мала можливості провести капітальний ремонт. Матеріально – технічна база зносилася і застаріла. А сучасні умови навчання і виховання учнів потребують кардинально нових підходів. Завдяки Вашим старанням і величезною матеріальною допомогою, Олександре Володимировичу, за короткий період було оновлено приміщення школи, умебльовано ряд навчальних кабінетів. Перекрито дах школи і замінено вікна. Школа отримала новий поштовх до розвитку. Ми - учні, батьки, вчителі, щиро дякуємо Вам за комфортні умови, які створені для роботи і навчання в нашій школі. Зустрічі з багатьма народними депутатами не вплинули на вирішення наших проблем; жоден з них не тільки не надав нам ніякої допомоги, але навіть і не пропонував її. Через те ми стократно цінуємо ваші зусилля і безмежно вдячні Вам за вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість. Вся Городоччина гордиться тим, що має такого депутата. Вас можна назвати справжнім народним депутатом, який уміє слухати, оцінювати і головне - не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки. Олександре Володимировичу, ви довели усім, що ваші слова не розходяться із справами.

 

Бажаємо Вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати бажання і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю.

Ми просимо в Бога Вам здоров’я за доброту, милосердя, небайдужість, вміння почути кожного і по можливості допомогти.

Хочемо запевнити, що Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку і розуміння.

Знаємо Вас як людину, у якої слова не розходяться із справами. Тож надалі залишайтеся таким, як Ви є, твердо йдіть до мети та будьте вірні своїм принципам.

Знайте, що педагогічний колектив школи, як і значна частина городоччан, цінує, підтримує та поважає Вас.

Думаємо, що будучи народним депутатом України, Ви і надалі перейматиметися нашими проблемами та проблемами рідного міста.

З повагою педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Городка