• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Зустріч з депутатами районної ради та керівниками фракцій

Зустріч з депутатами районної ради та керівниками фракцій

У понеділок, 21 квітня, у новому спорткомплексі «Епіцентр» Олександр Герега зустрівся з депутатами районної ради, керівниками фракцій та депутатських груп у районній раді. Під час зустрічі мова йшла про подальшу співпрацю народного депутата та громади Городоччини для розвитку міста і району. На початку зустрічі її учасники оглянули спортивні зали, які практично готові до тренувань як спортсменів-початківців, так і досвідчених професіоналів. Депутатів вразили масштаби цієї спортивної споруди, яка є найбільшою в Україні і де вже скоро будуть проводитись чемпіонати України, а в перспективі - і міжнародні змагання з важкої атлетики. Олександр Герега, який серйозно підтримує розвиток спорту в Україні, зокрема, футбол та важку атлетику, прагне, щоб українська нація була здоровою, а особливо, підростаюче покоління – діти та молодь, за якими – майбутнє нашої країни. Саме тому й будує і фінансує такі спортивні об’єкти. Яскравим прикладом цього є вже діючий СК «Епіцентр», який 6 років розпочав свою роботу, і за цей час там виховали багато кандидатів та майстрів спорту, десятки дітей своє майбутнє пов’язують з великим спортом.

У ході предметної розмови народні обранці обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі, намітили ряд спільних справ, які сприятимуть відродженню Городоччини, зміцненню її соціально-економічного та культурного потенціалу. Особливу увагу Олександр Герега звернув на підростаюче покоління - діти та молодь - які, за його словами, мають навчатись та виховуватись у справжніх європейських умовах. І в цьому напрямку роботу розпочато: ремонтуються школи та дитячі навчальні заклади. Мріє народний депутат і про створення у Городку Будинку Мистецтв з багатьма творчими студіями та гуртками, де кожна дитина могла б щось знайти для себе, аби розкрити свої здібності й таланти.

У ході предметної розмови

Керівники фракцій висловили подяку Олександру Герезі за значний внесок у розвиток району, побажали плідної роботи у Верховній Раді та запевнили у подальшій підтримці та співпраці, направленій на потреби громад Городоччини.

Алла Рибак, фотографії Андрія Савченка
 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці