Конкретні справи

23 квітня 2014 року представники з 29 сільських, Сатанівської селищної та Городоцької міської рад отримали від представників Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» комплекти матеріалів для фарбування, цемент, вапно, клей, господарський інвентар

Кожен народний обранець, потрапивши до Верховної Ради, обирає, яким шляхом йому йти: займатися тільки законотворчою діяльністю чи ще вирішувати проблеми територіальних громад та звичайних людей. Для нашого земляка Олександра Гереги робота в окрузі є дуже потрібною, бо законотворчість грунтується на першочерговому вивченні проблем.
Городоччина — це особлива ланка в роботі народного депутата О. Гереги. Особливість полягає не тільки у тому, що Олександр Володимирович тут народився і виріс, а й у тісній співпраці представників органів місцевого самоврядування Городоцького району. Саме завдяки цьому Хмельницька обласна громадська організація «За конкретні справи», засновником якої є О.В.Герега, змогла реалізувати ряд проектів, пов’язаних саме з вирішенням проблемних питань територіальних громад Городоччини.

23 квітня 2014 року представники з 29 сільських, Сатанівської селищної та Городоцької міської рад отримали від представників Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» комплекти матеріалів для фарбування, цемент, вапно, клей, господарський інвентар.

Усі матеріали планується використати для впорядкування братських могил, автобусних зупинок, фарбування капличок, парканів та в’їзних знаків.
Представники органів місцевого самоврядування подякували народному депутату України О.В.Герезі, його помічникам за підтримку та розуміння проблем жителів Городоцького району.

Ірина Лутковська, фотографія Андрія Савченка