• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Новий керівник району

Звільнено з посади голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Вербановського і призначено Володимира Свіжого

Розбалансованість гілок влади, відсутність потужної, стабільної керівної команди, низькі показники соціально – економічного розвитку– це одні з головних причин, за словами голови облдержадміністрації Василя Ядухи, які зумовили кадрові зміни у виконавчій владі району. Згідно з Указом Президента Віктора Януковича від 25 квітня 2013 року звільнено з посади голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Вербановського і призначено Володимира Свіжого, який перед призначенням працював головою Чемеровецької районної ради.
В понеділок, 29 квітня, відбулось офіційне представлення нового керівника району губернатором громаді Городоччини. Василь Ядуха коротко зупинився на тих проблемних питаннях, які не дозволяють району займати лідируючі позиції в області.
- У 2012 році збільшено рівень дотаційності бюджету району в порівнянні з попередніми двома роками на 5%. А це означає, що район збавляє темпи у виробництві власної продукції,- наголосив очільник області. - Городоцький район – один з небагатьох районів, де зменшено власні надходження. При тому, що область в цілому збільшила цей показник. Сьогодні область виробила промислової продукції на 2,3 млрд. грн. Городоцький район реалізував цієї продукції на 12 млн. грн.., або на 0,5% від загальнообласного показника. За оперативними даними, роздрібний товарообіг в минулому році зменшився на 15%, при тому, що в області він збільшився на 18%. Також відмічається один з найбільших обсягів податкових надходжень до місцевих бюджетів у розрахунку на одну особу – 143 грн. при середньообласному показнику – 310 грн. Кожен четвертий працівник бюджетної сфери працює на неповну ставку. Тінізація бізнесу складає 47%. Зберігається тенденція до зменшення кількості приватних підприємців на противагу словам Президента, що влада має сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, допомагати підприємцям у роботі, щоб відбувалася легалізація бізнесу, легалізація трудових відносин, - підкреслив Василь Ядуха.

Зосередив голова облдержадміністрації увагу присутніх на проблемах в галузях охорони здоров’я, освіти, культури. Так, вартість медикаментів та харчування в сфері охороні здоров’я району складає 6,8 грн, що на 3 грн. менше, ніж в середньому по області. В галузі освіти лише 265 школярів, а це 5% від загальної кількості дітей району були оздоровлені. Третій рік не працює оздоровчий табір в с. Мартинківці. Потребують модернізації 25 спортивних майданчиків при школах та 29 – при дитячих садочках. А в сільському господарстві незасіяними залишаються 30% прогнозованих площ, при тому, що в області залишилось засіяти 11%, а поголів’я в галузі тваринництва зменшилося вдвічі, при тому, що область має 16% приросту тваринницької продукції і займає перше місце в Україні. Немає жодного сільськогосподарського кооперативу. За цими цифрами Василь Ядуха порекомендував кожному керівнику перш за все побачити себе, свої недоліки у роботі і подумати, чи мали вони моральне право отримувати заробітну плату, не роблячи на ввіреній їм посаді практично нічого, займаючись відбувальщиною. На сьогодні Городоцький район є на 85 % дотаційним, з яких 30% - дотація обласного бюджету, близько 50% - з державного.
Губернатор порекомендував керівному активу поїхати у сусідній Волочиський район, який вже через два роки стане містом європейського зразка тільки через те, що там є спільна позиція і думка усіх гілок влади щодо подальшого розвитку цієї територіальної громади.
Володимир Вербановський подякував усьому керівному активу району, сільським головам, депутатам районної ради, які працювали на розвиток Городоччини протягом цих трьох років, наголосивши, що ті досягнення, які має район – це спільна робота. Пообіцяв тепер вже колишній голова РДА не забувати рідний йому район, допомагати та підтримувати.
Далі Василь Ядуха представив нового голову райдержадміністрації, побажав конкретики в роботі, якнайшвидшого реагування на проблеми та їх усунення. Володимир Свіжий, в свою чергу, подякував Президенту України, голові облдержадміністрації за довіру важливої і відповідальної посади.
- Добре розумію, що, очоливши район загальною площею 11 тис. гектарів з п’ятдесятитисячним населенням – це для мене велика довіра і в той же час велика відповідальність. Буду працювати так, щоб цю довіру виправдати, щоб рідна моя Городоччина була однією з кращих на теренах Хмельниччини. Головним напрямком своєї роботи вважаю неухильне виконання Указів, розпоряджень, рішень Президента України, Уряду, обласної державної адміністрації. В основу нашої діяльності буде покладено виконання програми соціально – економічного розвитку району. І все те позитивне, що було напрацьоване, ми будемо продовжувати. А виконання усіх завдань, які поставлені перед районом, залежатиме від тісної співпраці з районною, міською, селищною, сільськими радами, з дев’ятьма релігійними конфесіями, політичними партіями та громадськими організаціями.

Представники громадської організації ‘За конкретні справи’

Від імені народного депутата України Олександра Гереги привітав новопризначеного керівника району помічник народного депутата Андрій Шинькович, побажав успіхів на новій посаді, наголосив, що Володимиру Свіжому, перш за все, необхідно сформувати професійну команду, яка має працювати на результат, бо «кадри вирішують все». А весь досвід, мудрість рішень та професіоналізм, який Володимир Свіжий здобув протягом тридцятирічної трудової діяльності на важливих державних посадах, він сповна нехай використає тут, на рідній Батьківщині, на Городоччині.

Свіжий Володимир Антонович

Текст Алла Рибак, фотографії Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці