• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

9 травня – День Перемоги над фашизмом

В м. Городку біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. О 6 годині ранку про перемогу над гітлерівською Німеччиною сповістив по радіо диктор Юрій Левітан. Тому 9 травня вважається Днем Перемоги, хоча воєнні дії тривали ще не один місяць. Статус державного свята День Перемоги одержав тільки в 1965 р. До цього 9 травня було звичайним робочим днем, який офіційно не відзначали.

Наприкінці 1940-х років Сталін скасував святкування цього дня. З огляду на перемогу у війні, весь народ, особливо фронтовики, очікували на пом'якшення сталінського режиму, чого Сталін робити не збирався. Відновили ж його святкування лише після того, коли в період хрущовської відлиги народ дихнув трохи вільніше і зажив заможніше.

Відтоді щорічно у цей день до пам'ятників, меморіалів, братських могил покладаються вінки і квіти.

У кожному селі і місті жителі України віддають данину пам'яті полеглим воїнам, вшановують живих учасників Великої Вітчизняної війни.

В м. Городку біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. До учасників урочистостей звернувся В’ячеслав Борисович Лихва, голова районної державної адміністрації, і привітав усіх із Днем Великої Перемоги.
По закінченню мітингу-реквієму відбулося урочисте покладання квітів до Обеліску Слави.

У цей день учасники бойових дій та інваліди війни отримали подарунки від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей під голубим небом. Наш обов’язок - запобігти війні і зробити все можливе, щоб рідна ненька-Україна була вільною, незалежною і єдиною країною.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці