Вшанування багатодітних сімей

13 травня в Городоцькій районній бібліотеці відбулося вшанування багатодітних сімей м. Городка.

13 травня в Городоцькій районній бібліотеці відбулося вшанування багатодітних сімей м. Городка.

За круглим столом зібралося 5 багатодітних родин, працівники управління праці та соціального захисту населення.

Ведучі заходу бібліотекарі районної бібліотеки Гуменюк Неля та Мерва Оксана розпочали словами про найдорожчу людину – Матір. Кожна мати віддає дитині всю мудрість своєї душі, тепло свого серця, своє здоров’я, а багатодітна матір ділить це все на рівні часточки шість, сім, вісім:

Надворна Олена Броніславівна – народила і виховала 7 дітей;

Главацька Ірина Анатоліївна – 7 дітей;

Леньга Оксана Володимирівна – 6 дітей;

Вандоляк Олена Валентинівна – 8 дітей;

Черевик Станіслава Миколаївна – 8 дітей.

Скільки всього вони несуть на своїх плечах, знає лише Господь. Стараються, щоб кожному було добре і затишно, щоб їхні діти були ситі і вдягнені, мали добрі знання і були виховані, щоб мали у цьому світі добру і світлу долю. Недарма кажуть, що хата трьома кутами тримається на жінці. От і свято матері проходить навесні, коли оживає земля, зацвітають сади, квітнуть луги і все навколо вбирається пишним і ніжним цвітом. Весна і мати – вони також схожі між собою, додають життя: весна – землі, а мати дитині.
Пісні «Мальви», «Мамо серденько», «Мамина сорочка», «Мама», «Пісня про рушник» дарували присутнім Мацюра Аліна, Бас Рената, Ястремська Мар’яна, Валерія Урсу, Козлова Катерина.

Багатодітні родини які зібралися в цей день за круглим столом отримали цінні подарунки від Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи».

Оксана Мерва, фотографії Андрія Савченка