• 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Казкова країна мрій

 З нетерпінням городоччани чекали майстер-класу від хореографа Амадора Лопеса

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 1 червня День дитинства святкували і в Городку. Свято „Країна дитинства” проходило в районному будинку культури, за підтримки народного депутата України Олександра Гереги.

Концертна програма, присвячена Міжнародному дню захисту дітей, у Городку отримала назву «Сонячний світ». 23 концертних номери розважали глядачів у будинку культури. І хоча святкового недільного дня з самого ранку йшов дощ, через що багато запланованих заходів так і не вдалося провести (конкурс малюнків на асфальті, акція «Діти Городоччини за мир», під час якої учасники мали б малювати прапор України на великому полотні руками) та не працювали дитячі атракціони, але все ж таки маленькі городоччани та їх рідні отримали справжнє задоволення від свята. Для них співали та грали на музичних інструментах вихованці дитячої музичної школи, Будинку дитячої творчості (колектив „Росинка”), танцювали хореографічні колективи „Колібрі”, „Мрія”, „Сузір’я” та інші аматори сцени.

У вестибюлі будинку культури городоччан зустрічала виставка декоративно-прикладного мистецтва «Дитяче містечко майстрів» та десять найкращих моделей літаків, які виготовили вихованці Будинку дитячої творчості. Найталановитіші городоччани отримали грамоти та відзнаки, які вручали гості свята - козаки Тернопільського десантно-екологічного полку.

Після концерту всіх запрошували на День відкритих дверей у Городоцький краєзнавчий музей, а для дітей соціально-незахищених категорій було організовано безкоштовний перегляд мультфільмів у кінотеатрі «Поділля». А найкмітливіші вигравали призи у вікторинах.

Та з нетерпінням городоччани чекали майстер-класу від хореографа Амадора Лопеса. Його на свято у Городок запросив народний депутат України Олександр Герега. Видатного хореографа городоцькі танцюристи зустрічали гучними оплесками і, не стримуючи емоцій, разом з ним танцювали на сцені. Усі діти, навіть 4-5 річного віку, старанно виконували продемонстровані хореографічні рухи. А наприкінці майстер-класу на згадку фотографувалися з видатним хореографом, і кожен дякував народному депутату за подаровану атмосферу неймовірного оптимізму та драйву.

Городоцький РБК

Наталія ПОПОВИЧ, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці