• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Святого Антонія

Цього року урочисту літургію очолив єпископ Станіслав Широкорадюк

Святий Антоній Падуанський — один із найбільш шанованих святих у католиків. Тому день Святого Антонія, який відзначають 13 червня, теж вважається дуже важливим днем у житті віруючих. Спомин Св. Антонія Падуанського у м. Городок вже багато років відбувається особливо урочисто. І щороку на Літургію  приходить кілька тисяч вірних – місцевих католиків та паломників з інших міст.

Цього року урочисту літургію очолив єпископ Станіслав Широкорадюк. У спільній молитві духовенство та віруючі городоччани просили покровителя міста про мир та спокій у кожній українській родині та країні загалом. І кожен всім серцем вірив у знаменність цієї молитви та заступництво Святого Антонія.

- Парафіяни храму Св. Станіслава є свідками того, скільки чудес твориться за заступництва Св. Антонія, - звернувся до усіх Владика Станіслав. - Уже пройшло 783 роки від дня смерті цієї людини. Прожив він не так вже й багато – близько 45 років. За життя Антоній чинив багато, але не так, як після смерті. Вже майже 800 років він творить чудеса по всьому світу. Його культ вшановують в Україні, Італії, Португалії, Африці, Латинській Америці. Казали, Городок – це маленька Варшава, а я кажу: „Городок - це український Ватикан, де процвітає віра.”. Тут живуть релігійні та народні патріоти. Тому я вірю в силу молитви городоччан. І впевнений - вона допоможе усім людям, в тому числі і тим, хто зараз проживає на сході нашої держави. 

На богослужіння до храму Святого Станіслава завітав і народний депутат України Олександр Герега разом із дружиною Галиною Герегою

- Багато хто зараз говорить про Батьківщину, - сказав Олександр Герега. - А для мене Батьківщина – це моє маленьке місто Городок. Тут я народився, і тут моє серце. Тому я дуже радію, що маю можливість разом з вами, шановні городоччани та Владико Станіславе, розділити радість такого свята. І хочу додати, що сьогодні ми працюємо над тим, аби відновити храм Св. Станіслава, зробити з нього витвір мистецтва. Хочу так розписати його стіни, щоб у Городок приїжджали на нього подивитися з інших країн. Адже Городок на це заслуговує. 

- Ми сьогодні приїхали на цю Богом благословенну подільську землю, щоб разом із вами в спільній молитві помолитися за мир і спокій в нашій країні, - продовжила Галина Герега. – Зараз, як ніколи, наша країна потребує цих спільних молитов. Думаю, що тільки в єднанні, в любові одне до одного, підтримці та порозумінні ми зможемо все подолати. Бажаю, щоб в кожній українській родині була присутня Божа благодать, а Святий Антоній нехай захищає ваші родини. 

На закінчення Євхаристії з молитвою до Св. Антонія велика процесія з Пресвятими Дарами обійшла навколо храму. Багато священиків, монахинь і вірних брали участь у спільній молитві. Своїм співом прикрашав Літургію хор з парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, м. Хмельницького. Урочисту асисту організували семінаристи Вищої Духовної Семінарії м. Городок. А місцеві жителі на знак гостинності пригощали усіх смачною домашньою випічкою та тістечками.

Єпископ Станіслав Широкорадюк 

«Нехай всі наші молитви будуть почуті і кожен з нас в особливий спосіб запрошує Святого Антонія до свого життя, обираючи його за свого святого покровителя”, - такими словами благословив усіх присутніх настоятель парафії о. Віктор Лутковський по завершенні літургії.    

Наталія ПОПОВИЧ, фото  Андрія САВЧЕНКО

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці