• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Незабутній відпочинок у Коблево

Колектив сучасного танцю 'Колібрі' на фоні готелю 'Алые паруса'

Нескінченна морська широчінь, блакитне небо, чиста вода, шум хвиль, дивовижна краса природи, ігри, розваги, конкурси. Чи не про це мріяли діти у суворі зимові будні? Бо що може бути кращим, ніж відпочинок на піщаному березі моря?    

Незабутні враження залишилися у дітей від відпочинку на узбережжі всіма улюбленого Чорного моря.   

Чотириденна поїздка для 150 дітей трьох районів: Дунаєвецького, Городоцького та Чемеровецького – була організована Хмельницькою обласною організацією «За конкретні справи» завдяки народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі на базі відпочинку «Алые паруса» у  Коблево, одному із найулюбленіших та найкрасивіших курортів Чорноморського узбережжя. 

 

Першою зупинкою по дорозі до бази відпочинку було м. Вінниця, де діти в гіпермаркеті «Епіцентр К» поснідали і отримали полуденки (ланчі). А вже у Коблево їх усіх розселили в дво- і тримісні номери з трьохразовим харчуванням. Номери обладнані всім необхідним атрибутом для повноцінного відпочинку. Та й база  «Алые паруса» розміщена на самому березі Чорного моря. 

Діти трьох районів біля входу в аквапарк  

Новий літній проект «Море єднає друзів» дає можливість дітям зміцнити здоров’я, здружитися, отримати багато вражень і задоволень, повно енергії, сил, обмінятися своїми здобутками та думками. 

  

Протягом усіх днів організаторами проекту була запропонована цікава програма для дітей. Це і щоденний відпочинок на морі, виступи творчих колективів, зокрема Городоцького ансамблю сучасного танцю «Колібрі», екскурсія в аквапарк, де діти поринули у світ незвичайних відчуттів: насолоджувалися купанням, каталися на різних атракціонах, фотографувалися.   

А справжнім сюрпризом для дітей стало свято Нептуна, під час якого кожна дитина могла відкрити грані свого таланту. Всі виступи фільмувалися на відеокамеру, що дасть можливість у подальшому переглянути їх, оцінити творчі досягнення дитячих колективів округу і презентувати на міжрайонному онлайн конкурсі. За результатами інтерактивного голосування буде обрано переможців.   

 

Запланована екскурсія до перлини півдня – Одеси у зв’язку з несприятливими погодніми умовами була замінена переглядом цікавого дитячого кінофільму «Малефісента».   

І на завершення програми кожного дня на дітей чекала дискотека на вечірньому пляжі. Тож, безумовно, зі щирою теплотою згадуватиметься цей відпочинок на березі моря і теплий південний край.   

На теренах нашої Хмельниччини не було такого народного депутата, який би так думав про людей, дбав про розвиток та відпочинок дітей, благоустрій рідного краю, як Олександр Володимирович Герега. Це людина слова, конкретної справи, справжній патріот, Великий Українець. Нехай сторицею йому повертаються добрі справи, таланить і фортунить у всьому! 

 

 

А поїздки до Коблево і далі продовжуються. 

Подяка народному депутату України Олександру Герезі від ансамблю сучасного танцю 'Колібрі'

>>> Фотогалерея "Літо з Герегою !" >>>

Андрій Савченко

Відгуки про поїздку

Батьківський колектив та учасники ансамблю сучасного танцю «Колібрі» щиро вдячні народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі, представникам Хмельницької обласної організації «За конкретні справи», що надали можливість відпочити на узбережжі Чорного моря, на одному з найкращих курортів Коблево. Наші діти могли не тільки поділитися своїми творчими здобутками, а ще й покупатися, позасмагати, взяти участь у різних конкурсах, іграх, побувати в аквапарку, здружитися.     

Низький уклін Вам, Олександре Володимировичу, що Ви з радістю йдете назустріч своїм землякам. Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, вагомих здобутків для процвітання нашої держави та Божого благословіння на всі справи для людей.


 

 Діти с. Бедриківці, с. Новосілка, с. Радковиця, с. Турчинці, с. Борщівка

Олександре Володимировичу хочемо дуже щиро Вам подякувати за цікаву, змістовну, пізнавальну подорож. Ми провели неймовірно цікаві дні, повні яскравих вражень та емоцій, спогади залишилися неймовірні. Ви робите велику справу, досі у наших серцях лежать приємні спогади про ті по справжньому щасливі дні нашого відпочинку. Хочемо від усієї душі побажати Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, довгих і щасливих років життя.


 

Поїздка в Коблево для нас була дарунком,
Не кожен зміг би сам там побувати,
Та відпочинок вищого ґатунку
Чекав на нас усіх від депутата.

Зустріла радо нас дитяча база,
Вабило хвилями всіх Чорне море,
Хотілось бачити усе й одразу,
І осягнути всі морські простори.

Вперше в житті – на пляжі дискотека.
Для тебе музика – танцюй та «відривайся»!
Хочеш – тренуйся на спортивному майдані,
Хочеш - у морі весело купайся!

А в аквапарку відпочинок – супер!
Веселі гірки вабили до себе,
На мить дітьми ставали і дорослі,
Забувши про всі клопоти й проблеми.

Гарно поснідавши, в Одесу мчали,
Потьомкінськими сходами піднялись,
Дюк Рішельє , цариця Катерина…
Із висоти нам щиро посміхались.

А ввечері для всіх гучна забава-
Нептун із друзями примчав із моря.
Русалки кликали всіх в танець бравий,
Моргали весело вечірні зорі.

Усе хороше пробігає швидко,
Та не стирає його мудрий час.
То ж нехай Бог пошле здоров’я депутату,
Який завжди піклується про нас.

 Вчителька Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

Прус Оксана Тадеушівна.


 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці