• 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Казкові Карпати

Народний аматорський хор ветеранів 'Червона калина'

Багато у горах приховано див,
Що людям ніяк не збагнути.
Красу цю і велич сам Бог сотворив,
Цим горам довіку тут бути!

Вершини гір причарували око,
Здаються поруч - руку простягни.
І піднімаються вони високо,
Немов бажають неба досягти.

Казкові Карпати – по-іншому й не скажеш. Відпочинок тут корисний і цікавий. Можливість помилуватися насправді райською красою , вдихнути на повні груди чисте гірське повітря випала нам, учасникам хору "Червона калина ". Наше бажання побувати в Карпатах підтримала Андрійчук Неоніла В’ячеславівна. Продумавши з Якубовським Вадимом Віталійовичем маршрут, ми звернулися до народного депутата Гереги Олександра Володимировича - людини , яка ніколи нікому ще не відмовила. І пан Олександр пішов нам назустріч.

І ось ... довгоочікувана поїздка. Бракує слів, щоб описати усі емоції та враження від подорожі, яка до того ж була ще й пізнавальною, адже мали ми свого гіда. Дуже цікавою була розповідь Вадима Віталійовича про заснування Почаївської лаври, про природні ландшафти Прикарпаття, про туристичний центр Яремче, водоспад "Пробій " на річці Прут - один із найживописніших та найпопулярніших водоспадів Карпат, про печери і камені, розташовані в лісі на схилі гір . З особливою любов’ю пан Вадим розповідав нам про утворення Зарваницького монастиря, Маріїнського духовного центру . Нам запропонували омитися святою водою з озера та попити її із джерела.

Неможливо описати подорож до Буковелю - найбільшого і найвідомішого гірськолижного комплексу України . Ми потрапили до раю і споглядали чарівну красу гір з висоти підйомника, казкову панораму Буковелю, відпочивали в чудових комфортабельних будиночках готелю.

Цей відпочинок - щось незвичайне і незабутнє! Він назавжди залишиться у нашій пам'яті, серцях та душах!

Від усього колективу хору "Червона калина"щиро хочеться подякувати Герезі Олександру Володимировичу за турботу про нас - пенсіонерів, за такий дорогий і чудовий подарунок !!!

Народний аматорський хор ветеранів 'Червона калина'

З повагою, колектив "Червона калина"

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці