• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

До Щецина - за перемогою

18 червня юних футболістів проводжали, як кажуть, всім миром

У місті Щецин - столиці Західно-Поморського воєводства Польщі у ці дні проходить міжнародний дитячий турнір з футболу дітей 2000 року народження і молодших, Кубок Щецина 2014. Місто Щецин розташоване на березі мальовничої річки Одер, нараховує близько 411 тис. жителів, сьоме за величиною місто Польщі є найбільшим портом на узбережжі Балтійського моря. Цей міжнародний турнір проводиться протягом декількох років і став традиційним. Вже не вперше в ньому бере участь команда, яка представляє Хмельницьку область (юнаки Городоцького,Хмельницького і Дунаєвецького районів). Команда поїхала на турнір завдяки підтримці народного депутата Олександра Гереги, який виступив генеральним спонсором турніру.

Батьки 12-річного Олександра Овсяка радісні і водночас схвильовані – адже їх син має відстояти честь футбольної команди «Поділля», однієї з 16 команд Кубку Щецин-2014. І хоча Олександр вже брав участь у таких змаганнях – цього року особливо хвилюється, бо команда, яку підсилили хмельницькими та дунаєвецькими футболістами серйозно налаштована на призове місце.

- Футбольні баталії у Щецині будуть дуже насиченими і виснажливими, бо щодня кожна команда має зіграти по 3 футбольних матчі, що фізично важко. Але й тому у Щецин їдуть найкращі та найвитриваліші футболісти,- каже Вадим Кульпа, директор міського Центру «Спорт для всіх». – Кращі футбольні клуби Європи беруть участь у цьому турнірі, а тому перемога буде не з легких.

18 червня юних футболістів проводжали, як кажуть, всім миром. Міський голова Володимир Поворозник, помічник народного депутата Ольга Григор’єва, батьки та тренери побажали дітям щасливої дороги, вдалих виступів і, звичайно, повернутися з перемогою.

- Сьогодні Олександр Герега демонструє усім нам свою справжню любов до спорту,-каже Ольга Григорєва, помічник-консультант народного депутата,- Він і сам з задоволенням займається спортом і інших стимулює до активного способу життя, бо здорова нація має майбутнє. А тому проекти, пов’язані з розвитком спорту, на особливому контролі народного депутата і Кубок Щецина-2014 – один з таких, який покликаний розвивати футбол серед юнаків і порівнювати свої сили із силами найкращих юних футболістів Європи. Я просто впевнена, що діти з «Поділля» приречені на Перемогу.

Слід зауважити, що Олександр Герега повністю фінансує дану поїздку, а саме проїзд, проживання, харчування, участь у турнірі, забезпечує дітей та тренерів формою та взуттям, футбольними м’ячами. Також вперше команда перебуватиме на футбольних змаганнях 10 днів, раніше змагання тривали 5 днів. Крім футбольних поєдинків, які триватимуть протягом 4 днів, діти ще зможуть побувати на екскурсіях, в аквапарку та інших організованих спеціально для учасників турніру розважальних заходах.

Тож вдалих виступів, юні футболісти Поділля.

Алла Рибак, фотографії Вадима Якубовського

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці