• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Для тих, хто по ту сторону Дніпра

Для тих, хто по ту сторону Дніпра

Ось уже 2 місяці як мій син Святослав бере участь у складі підрозділу спецпризначенців в зоні АТО на Сході України. Патріотизму та бойового духу, як говорив він у коротких телефонних розмовах, нашим бійцям було не займати, а от спорядження бажало бути кращим. Одяг, взуття, засоби захисту мали маркування ще 40-50-х років минулого століття. Коли у розмовах про це дізнався Олександр Герега, буквально до кінця дня я отримав від нього телефонний дзвінок з проханням надати координати військової частини, де служить мій син, розміри одягу та військової амуніції для нього та його товаришів по службі. Через декілька днів усі бійці підрозділу були забезпеченні найсучаснішим спорядженням: кожен боєць особисто отримав взуття, розвантажувальний жилет, бінокль, радіостанцію, куленепробивний шолом, бронежилет п’ятого ступеня захисту. 

З останнього повідомлення від сина  двоє бійців були врятовані саме завдяки отриманим  засобам захисту і просили висловити щиру подяку за це Олександру Володимировичу.

Житель міста Городка Григорій Легкий.

Двоє бійців були врятовані саме завдяки отриманим  засобам захисту

Ці рядки з листа поважного і шанованого в нашому місті Григорія Анатолієвича  Легкого, який разом з родиною зараз переживає за долю свого сина Святослава та усіх українських воїнів  на Сході, засвідчують про високий патріотизм та любов до України як солдатів, які добровільно пішли боронити рідний край, так і тих, хто усі свої можливості докладає для того, щоб на Україні запанував мир і спокій, допомагаючи зберегти життя українським військовослужбовцям. Прості люди, підприємці, громадські організації, політичні сили – усіх об’єднала одна біда – військова агресія з боку Росії. 

-Допомога Збройним Силам України сьогодні є найважливішою справою, яку ми можемо зробити заради припинення війни на нашій українській землі,- наголошує народний депутат України Олександр Герега. - Важливо, щоб ця допомога була цілеспрямовано доставлена військовим, які виконують свій патріотичний обов’язок. 

Протягом останніх місяців, коли українська армія мужньо захищає територіальну цілісність нашої країни на Сході, ГО «За конкретні справи», ТОВ «Епіцентр К» та народний депутат Олександр Герега об’єднали свої зусилля навколо допомоги військовим. Кожен, хто працює в команді Олександра Гереги, як і кожен свідомий українець, в рамках акції «Підтримай Армію України!» переказав від 5 до 500 грн. на рахунок Міноборони. Крім того, були закуплені бронежилети високого ступеню захисту, шоломи, матеріали для ремонту приміщень, спальні мішки, карімати, колючий дріт, мішки для обладнання блокпостів, інші матеріали на загальну суму 1млн 800тис грн.

Святослав Легкий

Вже цими днями на території 192 виборчого округу за дорученням Олександра Гереги компанія «Епіцентр К» закуповує у місцевих товаровиробників великі партії сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, консервації, товарів промислової групи жителям Слов’янська для забезпечення їх продуктами першої необхідності. Вже відвантажено на Слов’янськ чотири фури з продуктами харчування. Зокрема, у  ПП «Зеленецька» (м. Дунаївці) придбано 20 тонн кукурудзяних, ячмінних, пшеничних та гречаних круп, у ПП «Казімірова» - 20 тонн борошна, У ПП «Верес» - 20 тонн ковбасних виробів, у ПП  «Сатанівський плодоконсервний завод» - 20 тонн консервованої продукції. Днями буде відвантажено 50 тис. банок згущеного молока, придбаного на Городоцькому МКК та 1 тонну хлібобулочних виробів, закуплених у ПП «Задорожний» (м. Городок). Загалом Олександр Герега спільно з ТОВ «Епіцентр К» та ГО «За конкретні справи» планує передати для потреб населення Слов’янська 200 тонн продуктів першої необхідності. Команда народного депутата хоче докласти максимум зусиль, щоб забезпечити цих, постраждалих від війни людей необхідними продуктами та товарами.

Високий патріотизм та любов до України

Також за пропозицією Олександра Гереги в містах та селах 192 виборчого округу будуть організовані акції добровільного збору речей та продуктів для солдатів та мирних громадян Сходу України, а тому народний депутат та члени ГО «За конкретні справи» пропонують усім небайдужим людям долучитися до цієї акції та виявити свою солідарність та небайдужість до постраждалих мешканців східних областей держави. Це і буде конкретним внеском кожної людини для тих, хто живе по ту сторону Дніпра. 

Організовано акції добровільного збору речей та продуктів для солдатів та мирних громадян Сходу України

Організовано акції збору речей та продуктів для солдатів та мирних громадян Сходу України

Алла Рибак

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці