• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Олександр Герега : "Спорт - це життя!"

Вас вітає Городоччина

Схоже, що Чемпіонат Європи з важкої атлетики у Городку має всі шанси відбутися. Принаймні про це заявила заступник міністра молоді та спорту Ніна Уманець, яка днями відвідала Городок на запрошення народного депутата Олександра Гереги. Бо коли спортивний чиновник побувала у новому спорткомплексі «Епіцентр», який вже незабаром відчинить свої двері як для професійних спортсменів, так і для любителів спорту, то здивуванню не було меж.

Срібна призерка Ігор XXII Олімпіади з академічного веслування у складі вісімки, п'ятиразова чемпіонка світу, шеф місії Олімпійської збірної команди України на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні та ХХІІ зимових Олімпійських іграх в Сочі, Ніна Уманець вже багато років у спорті і бачила багато міністерських керівників, які по-різному ставились до розвитку спорту, але такої любові і відданості справі, зізнається, бачити ще не доводилось. Коли оглянула всі споруди, які Олександр Герега збудував, відремонтував і зараз утримує для того, щоби дорослі і діти вели активний спосіб життя, займались різними видами спорту, то нашому містечку і його жителям напророчила славу майбутньої спортивної столиці України.

- Я в захваті від того, що мені сьогодні пощастило побачити,- відмітила Ніна Уманець. - Надзвичайно приємно, що є такі люди у нас в Україні, які вкладають свою душу у розбудову держави, і в першу чергу у розвиток спорту. Звичайно, в Україні є бази, де тренуються Олімпійські збірні, але ж існує багато вікових груп - юнацькі, молодіжні - і сьогодні вони мають можливість вибору...І цю можливість їм надають ті спортивні об’єкти, які збудовано у вашому невеличкому містечку.

Разом з Олександром Герегою керівник профільного міністерства спочатку побувала у вже діючому спорткомплексі, де лише нещодавно відбулася реконструкція тренувального залу для важкоатлетів - там встановлено нове спортивне спорядження та тренажери, збільшилась кількість помостів: з чотирьох до шістнадцяти. Варто зауважити, що за шість років, з часу відкриття СК «Епіцентр», тут виховано з числа городоцьких спортсменів десять майстрів спорту, з них три важкоатлети, майстри спорту з кікбоксингу, пауерліфтингу та вільної боротьби. Оновлений зал, за словами Ніни Уманець, відповідає усім європейським та світовим вимогам.

Олександр Герега втілення своїх мрій в життя пояснює просто: в дитинстві він дуже любив і донині активно займається спортом

- Прекрасний зал важкої атлетики. Досвід побаченого зі світових об’єктів спорту дозволяє стверджувати, що цей зал відповідає найвищим нормативним оцінкам і стандартам. І я впевнена, що тут, у Городку, буде проведено багато спортивних змагань європейського рівня. А те, що сьогодні Олександр Герега заявив, що на досягнутому зупинятися не буде, викликає насамперед повагу і захоплення у всієї спортивної спільноти країни, - заявила Ніна Уманець. - Я хотіла б, щоб саме у Городку тренувалася національна збірна команда з важкої атлетики і з боксу, бо тут є всі умови для ефективних і результативних тренувань. Сподіваюсь, Хмельниччина поповниться ще не одним Олімпійським чемпіоном та Чемпіоном світу.

Також поважні гості побували у новому спорткомплексі, побачили новий зал для ігрових видів спорту площею 1200 кв. метрів та з можливістю вмістити 800 глядачів; борцівський та боксерський зали, кожен з яких має площу 400 кв. метрів; готель для проживання спортсменів, їдальню та інші приміщення спорткомплексу. Ніна Уманець відразу зателефонувала провідним тренерам цих видів спорту і запросила їх у Городок.Олександр Герега втілення своїх мрій в життя пояснює просто: в дитинстві він дуже любив і донині активно займається спортом, тому вважає, що його маленькі й дорослі земляки мають вести здоровий спосіб життя, не тинятися без діла, а досягати найвищих висот у різних видах спорту.

- Знаєте, в кожного у дитинстві були свої мрії. Моєю мрією було, щоб у моєму рідному місті, де я народився, діти мали усі умови для занять спортом, і не лише традиційними видами, а щоб була можливість вибору: вільна боротьба чи важка атлетика, футбол чи бокс, пауерліфтинг чи кікбоксинг. З малих років я сам активно займався спортом, але на той час у Городку поширеним видом була вільна боротьба, футбол та легка атлетика. Уже зараз, через десятки років, ми доклали усіх зусиль, щоб діти займалися різними видами спорту.

Олександр Герега наголосив на тому, що мріє про те, щоб діти, які сюди прийдуть на перші тренування, вже не покинули заняття спортом протягом усього життя. І в приклад ставить Олексія Торохтія, Олімпійського Чемпіона, який прославив Україну і домігся найвищих результатів завдяки своїй цілеспрямованості і наполегливості. А найзаповітніша мрія Олександра Гереги –Олімпійський Чемпіон з Городка. І хтозна, можливо, вже за декілька років будемо на нашій городоцькій землі вітати свого чемпіона, бо умови для спорту та тренувань, створені Олександром Герегою, дають нашим дітям такі можливості.

- Неможливо просто всі кошти вкладати у власні інтереси. Хочеться зробити і для людей, і для дітей, щоб по собі залишити слід,- додає на завершення розмови народний депутат.

Також делегація з Києва побувала у спортивних залах ЗОШ №4 та початкової школи, в яких зараз ведуться ремонтні роботи також за фінансового сприяння Олександра Гереги.  

Алла Рибак, фотографії Андрія Савченка

Відео онлайн :

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці