• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ПАТРІОТИЗМ... ДЕ ПОЧАТОК?

У нашому місті волонтери фарбують мости у жовто-блакитний колір

У нашому місті волонтери фарбують мости у жовто-блакитний колір. Акцію організували городоцькі активісти Алекс Черевик та Катерина Машталер. Розпочали із мосту в мікрорайоні «Мархлівка», що знаходиться біля суботнього ринку. Та це лише початок.

- Якось випадково, в соціальній мережі я натрапив на пропозицію Каті Машталер організуватися та пофарбувати мости у Городку, - розповідає Алекс Черевик, організатор акції. - Подібні акції зараз проходять у багатьох містах України. Відтак вирішили, що наше місто теж має долучитися до цієї справи. Тим більше, що в Городку проживає чимало патріотично налаштованої молоді. Через Інтернет на пропозицію відгукнулися понад 30 чоловік. Та участь у акції взяло лише 18 молодих активістів. Городоччани за власні кошти придбали фарбу та інші необхідні засоби і 30 червня взялися до роботи.

Акцію організували городоцькі активісти Алекс Черевик та Катерина Машталер

- Спочатку ми почистили міст, а потім почали фарбувати, - каже Олена Ковальчук, учасниця акції. – Таким вчинком хочемо показати людям, що не лише держава може зробити щось для нас, а й ми можемо зробити дещо для неї.

Поки що волонтери привели до належного вигляду одну частину моста. Найближчим часом планують дофарбувати іншу.

- Приємно, - додає організатор акції, - що знайшлися і спонсори акції. Коли ми фарбували міст, деякі люди зупинялися, пропонували попити води, а один чоловік, проїжджаючи повз, зупинився і запропонував придбати ще й фарбу для наступного мосту.

Усього в місті у жовто-блакитний колір планують пофарбувати чотири мости. Усі, хто бажає долучитися до цієї справи, можуть звертатися до організатора акції Алекса Черевика через соціальну мережу в контакті (vk.com/mistua), або за телефоном 068 33-88-583.

Усього в місті у жовто-блакитний колір планують пофарбувати чотири мости

Р. S. Молоді волонтери сподіваються, що у Городку згодом знайдеться ще більше охочих приєднатися до акції. Тоді буде можливим поширити проект і на інші об’єкти у місті.

Наталія ПОПОВИЧ

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці