• 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Останні приготування до нового навчального року

Дошкільні навчальні заклади та школи Городоччини у повній мірі забезпечено необхідними матеріалами для ремонтних робіт

 Дошкільні та шкільні навчальні заклади Городоччини готуються до початку нового навчального року. Ремонтуються шкільні приміщення, оновлюються класи та їдальні.
Вкотре народний депутат України Олександр Герега потурбувався про те, щоб наші діти навчалися у комфортних приміщеннях та із задоволенням відвідували уроки.
Протягом тижня члени громадської організації «За конкретні справи» забезпечили школи та дитячі садочки міста і району цілою палітрою масляних та емульсійних фарб.

Члени громадської організації 'За конкретні справи'

- Знаючи реальний стан справ дошкільних та шкільних навчальних закладів, - зауважує Вадим Якубовський, представник ГО «За конкретні справи», - та аналізуючи реальну картину того, що на сьогодні держава не в змозі забезпечити усім необхідним заклади освіти для проведення поточного ремонту та підготовки шкіл до навчального року, і враховуючи прохання керівництва відділу освіти, народний депутат України Олександр Герега прийняв рішення про надання допомоги матеріалами для здійснення ремонту шкільних та дошкільних приміщень.

Усі дошкільні навчальні заклади та школи Городоччини у повній мірі забезпечено необхідними матеріалами для ремонтних робіт

Відтак, усі без виключення дошкільні навчальні заклади та школи Городоччини у повній мірі забезпечено необхідними матеріалами для ремонтних робіт.

- Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію і фінансову кризу в країні, - каже Борис Дутковський, начальник відділу освіти Городоцької райдержадміністрації, - відділ освіти готується достойно розпочати новий навчальний рік, зокрема, з ремонтом класних та шкільних приміщень. Педагогічні колективи було зорієнтовано на пошуки усіх необхідних резервів щодо підготовки до 1 вересня, залучивши до цього батьків, вчителів та спонсорів. Найбільше допоміг цього року освітнім закладам району народний депутат. За що відділ освіти та весь вчительський колектив шкіл району висловлює слова великої вдячності Олександру Герезі.

Відділ освіти та весь вчительський колектив шкіл району висловлює слова великої вдячності Олександру Герезі

Олена МАТВЄЙЦЕВА, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці