VIII Міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!»

Колектив сучасного танцю 'Колібрі'

 Закриття VIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!», що тривав в українському дитячому центрі «Молода гвардія», відбулося в атмосфері неймовірного піднесення й патріотизму. На літній естраді «Молодої гвардії» разом із творчими колективами та вокалістами з усієї країни та зарубіжжя побував і Городоцький танцювальний колектив „Колібрі”, а також інші талановиті діти Городоччини. І все це за сприяння народного депутата України Олександра Гереги.

Більше місяця тому Городоцькому телерадіопресцентру керівник танцювального колективу „Колібрі” Оксана Радюк давала інтерв’ю, в якому дякувала народному депутату України за тісну співпрацю, за відремонтований хореографічний зал, за подарований відпочинок для дітей у Коблево та обіцяла, що за все це вони віддячуватимуть призовими місцями на різних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. І от обіцянку виконано. На VIII Міжнародному конкурсі-фестивалі "Усі ми діти твої, Україно!" „Колібрі” посідає друге місце та везе додому диплом лауреата конкурсу у номінації „Хореографічне мистецтво”.

- Це дуже масштабний фестиваль, який, думаю, запам’ятається нашим діткам на все життя, - каже Людмила Бас, керівник групи з Хмельницької області. - Адже вони вперше побували на такому конкурсі. А те, що посіли там ще й друге місце – додало найбільше вражень та емоцій.За першість на Міжнародному фестивалі змагалося понад 20 колективів. Відтак, конкуренція була напрочуд великою, до того ж, учасники конкурсу мали високу професійну підготовку.

- Колективи були настільки сильні, що на призове місце ми навіть не розраховували, - ділиться враженнями Єва Москаленко, танцюристка ансамблю сучасного танцю „Колібрі”. – Та репетиції проводили щодня по кілька разів. На сцені ми виконували танець „Японські візерунки”, „Циганська пристрасть”, молдавський танець.

У Городку танцюристів зустрічали їхні батьки, друзі та представники громадської організації „За конкретні справи”.

Український дитячий центр 'Молода гвардія'

- Завдяки Олександру Володимировичу Герезі, - каже мати юної танцюристки Ірина Москаленко, - літній відпочинок наших дітей був дуже приємним. Їхню улюблену справу – танці - було поєднано з морем. Діти 21 день перебували у УДЦ «Молода гвардія». Хоч вони і плідно попрацювали, готуючись до конкурсу, в той же час - отримали масу задоволення від відпочинку на морі та познайомились з новими друзями.

Поки що у „Колібрі” канікули. До 1 вересня танцюристи набиратимуться сил та нового творчого запалу.

Наталія ПОПОВИЧ

Колектив сучасного танцю "Колібрі" >>> 

Незабутній відпочинок у Коблево >>>