• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

НА ЧЕРЗІ - МІСТ БІЛЯ МІСЬКОГО ПЛЯЖУ

НА ЧЕРЗІ - МІСТ БІЛЯ МІСЬКОГО ПЛЯЖУ

 Всеукраїнський флешмоб, під час якого перефарбовують мости у жовто-блакитний колір, триває. Городоцькі волонтери дофарбували міст, що з’єднує центральну частину міста з мікрорайоном „Мархлівка”.

Банки з синьою та жовтою фарбою і пензлики вже ні для кого не дивина. По всій Україні активісти розфарбовують в кольори національного прапора мости та паркани. І це не просто спосіб оновити дизайн міста.

По всій Україні активісти розфарбовують в кольори національного прапора мости та паркани

- Я – українка, патріотка своєї держави, - каже Олена Вітко, учасниця акції. – І саме через події в Україні вирішила долучитися до акції. Таким чином ми хочемо підняти бойовий дух всіх українців. Поруччя даного мосту з однієї сторони молодь пофарбувала ще місяць тому. А минулого тижня дофарбували іншу. Фарбу для цього їм надала мати однієї з учасниць акції, приватний підприємець, власниця магазину „Майстер”.

- Ми витратили 12 кг фарби, - говорить Наталія Трач. – Звичайно, самим придбати її нам було б важко. Моя мама, дізнавшись про акцію, в якій я беру участь, вирішила нам допомогти. І фарбу надала безкоштовно.

Наступним патріотичним у Городку стане міст через річку Смотрич біля міського пляжу

Наступним патріотичним у Городку стане міст через річку Смотрич біля міського пляжу. Також планують перефарбувати й автобусну зупинку біля цього ж мосту. І волонтери сподіваються, що у цьому їм допоможуть ще більше небайдужих городоччан.

Наталія ПОПОВИЧ

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці