Молодь у дії

Громадське об'єднання 'Молодь в дії'

У рамках святкування Дня Державного Прапора та 23-ої річниці Дня Незалежності України в м. Городок пройшла акція під назвою "Україна піднімає прапори", яка стартувала ще в березні 2014 року у всіх областях країни.


У м.Городок акцію організувало громадське об'єднання "Молодь в дії", яке було нещодавно створене і метою якого є всебічне сприяння розбудові України та залучення молоді до активної участі в громадському житті Городоччини. Акція розпочалась урочистою святковою ходою з виконанням пісні-гімну. Варто зазначити, що це вже не перший проект, який реалізувала молодь міста. Городоцькі волонтери пофарбували міст біля міського пляжу, а також зібрали кошти на підтримку військовослужбовців у зоні АТО. До реалізації проектів долучились усі, кому небайдужа ситуація на Сході країни та доля України. Про початок акції молодь міста напередодні оголосила в соціальних мережах.

У рамках святкування Дня Державного Прапора та 23-ої річниці  Дня Незалежності України в м. Городок  пройшла акція під назвою 'Україна піднімає прапори'

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка