• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Святкова літургія на честь Божої Матері Ченстоховської

Відбулась святкова літургія на честь Божої Матері Ченстоховської

26 серпня 2014 року в римо-католицькому костьолі смт. Сатанів відбулась святкова літургія на честь Божої Матері Ченстоховської.

Прихожани з великою радістю відзначають храмове свято. І цьогоріч зі щирою молитвою зверталися до Божої Матері, благаючи миру, спокою та злагоди для рідної неньки- України, адже ця ікона відома великому загалу людей в усьому світі. Храм в смт. Сатанові побудований та названий на честь Божої Матері Ченстоховської.

На запрошення громади у святкових заходах взяли участь представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи». Теплі слова, найкращі побажання на розквіт Сатанівського краю, держави Україна прозвучали в привітанні від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, а також було вручено подарунок прихожанам храму.  

На запрошення громади у святкових заходах взяли участь представники Хмельницької обласної громадської організації 'За конкретні справи'

Вадим Якубовський, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці