Городоцькі податківці ознайомили платників податків з Концепцією реформування податкової системи України та з порядком справляння військового збору

Семінар, що відбувся 26 серпня у актовій залі Городоцької центральної районної бібліотеки

Про скорочення кількості податків і зборів, податкових різниць, реформування аграрного сектору, створення служби фінансових розслідувань та нововведень, які вступили в дію з 3 серпня цього року, йшлося на семінарі, що відбувся 26 серпня у актовій залі Городоцької центральної районної бібліотеки за участю фахівців Городоцької ОДПІ.

У заході взяли участь більше 50 бухгалтерів, керівників та приватних підприємців. Слухачі мали можливість почути роз’яснення від фахівців Городоцької ОДПІ.

У своєму виступі начальник Городоцької об’єднаної державної податкової інспекції Сергій Федик ознайомив присутніх з Концепцією реформування податкової системи України, звернув увагу на основні напрямки діяльності Державної фіскальної служби України, на питаннях легалізації трудових відносин та упередженні фактів виплати зарплати в «конвертах».

За словами Сергія Федика: «Запропоновані зміни зменшують кількість неефективних податків і витрат державних ресурсів на адміністрування; спрощують процес обліку та звітності; реформують податок на прибуток на основі бухгалтерського обліку; переглядають системи податкових пільг для аграрного сектору економіки, і саме головне - сприяють детінізації економіки та реформуванню зарплатних податків шляхом зниження навантаження на фонд оплати праці».

У ході семінару розглянуто також зміни до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України, якими вдосконалено окремі положення чинного законодавства в частині податку на прибуток, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, плати за користування надрами, розглянуто питання військового збору. Їх висвітлювали фахівці Городоцької ОДПІ, зокрема, начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб Валентина Мельничук, завідувач сектору ІТ та обліку платників податків Сергій Шпичко, головний державний інспектор з питань інформаційно – комунікаційного супроводження Ольга Бистрицька.

Серед представників бізнесу реформування податкової системи знайшла підтримку - учасники семінару схвалили ідею скорочення кількості існуючих податків. На завершення заходу присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та надали ряд пропозицій щодо реформування податкової системи.

Учасники семінару схвалили ідею скорочення кількості існуючих податків

О.Бистрицька – головний державний інспектор
з питань інформаційно – комунікаційного супроводження
Городоцької ОДПІ