• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Моя Україна починається з рідної школи

О.В.Герега та С.В.Станиця

 Якщо ЗОШ №4 в перший день навчання постала перед учнівською, педагогічною та батьківською громадою оновленою та реконструйованою, то свою рідну школу – колишню ЗОШ№1, а тепер гімназію – Олександр Герега планує перетворити в надсучасний, наповнений новим змістом та якістю навчання, заклад європейського рівня.

- Я мрію, щоб ми разом з вами, шановні учні, вчителі та батьки, дали нове дихання, новий імпульс нашій школі. Для цього маємо створити ініціативну робочу групу з числа небайдужих батьків, вчителів, керівництва міста та району і прийняти відповідальне і серйозне рішення: чи ми будемо добудовувати існуючу школу, чи збудуємо абсолютно нову сучасну школу зі всіма найсучаснішими вимогами, які можуть бути в сучасній європейській освіті. Бо ви, дорогі діти, заслуговуєте на найкращі умови навчання.

- Ми маємо на сьогоднішній день усі можливості,- сказав наш земляк, - щоб діти вивчали декілька іноземних мов на вибір, щоб, закінчивши школу, вони досконало оволоділи хоча б двома іноземними мовами. Щоб поглиблено могли вивчати економіку, фінанси, предмети гуманітарного профілю. Має бути два спортзали – для молодших та старших школярів. Також мрію про новий просторий актовий зал, де б проводилися гарні, змістовні святкові заходи та вечори відпочинку. Одним словом – ми зобов’язані всі разом створити такі умови, щоб нашим дітям нічого не залишилося як тільки вчитися. А я слів на вітер не кидаю. І разом ми збудуємо школу, яка відповідатиме найвищим стандартам якості освіти.Ці слова Олександра Гереги, що пролунали на святі Першого дзвоника, зустріли дружніми оплесками. Світлана Станиця, директор гімназії, від імені учнів, вчителів та батьків подякувала народному депутату за ту допомогу, яку він вже надав своїй рідній школі протягом декількох років: а це і два комп’ютерні класи, ремонт кабінету німецької мови, двері в окремі навчальні приміщення, фарба для ремонту коридорів, ремонт підлоги в кабінеті директора. Керівник навчального закладу висловила сподівання, що усі плани та мрії, які були озвучені колишнім учнем цієї школи, будуть втілені у життя спільними зусиллями і служитимуть на користь новим учнівським поколінням, які вчитимуться у стінах гімназії.

Також Олександр Герега та Світлана Станиця подякували тим педагогам, які цьогоріч пішли на заслужений відпочинок, зокрема, Ларисі Голотовій, вчителю математики, бібліотекарю Надії Нестеренко та Раїсі Шкробот, вчителю трудового навчання. До речі, Лариса Володимирівна Голотова свого часу викладала математику в класі, де навчався Олександр Герега. Тож, за честь було йому проводжати на відпочинок свою колишню вчительку.

А найкращим учням гімназії Олександр Герега вручив похвальні листи за досягнуті успіхи у навчанні, поцікавився народний депутат і про улюблені предмети у відмінників. Виявилося, що діти найбільше люблять математику та фізкультуру. Декілька слів сказав Олександр Герега і про ситуацію в Україні.

- Найбільше, що потрібно нашій країні – це, перш за все, оновлення економіки. Буде сильна економіка - буде сильна держава, - резюмував Олександр Герега. - У нас з вами свої завдання. Наше завдання - в кожному місті, селі, хуторі покращити добробут і життя тут, на місці. Моя Україна починається з мого міста – з Городка, з моєї рідної школи, з моєї рідної вулиці, з мого рідного будинку.

Тож тепер, завдяки Олександру Герезі, в учнів, вчителів та батьків Городоцької гімназії з’явилася надія, що нарешті діти будуть навчатися в таких сучасних шкільних аудиторіях, в яких навчаються учні інших міських шкіл; вчителі готуватимуться до уроків у новій вчительській кімнаті, адже зараз не мають відповідного кабінету, тому що віддали його під класну кімнату; обідати діти будуть у власній їдальні, займатися фізкультурою – у власному спортзалі, проводити урочистості – у власній актовій залі. Бо до сьогодні цих приміщень гімназисти не мали, а якщо вони й були, то в дуже плачевному стані. Немає в гімназії також виробничих майстерень, кабінетної системи, інших необхідних для повноцінного навчально-виховного процесу приміщень.

Гімназія

Проте учні та вчителі докладають усіх зусиль, щоб якість навчання була на найвищому рівні, і їм це вдається. Своєрідним лакмусовим папірцем роботи сучасного вчителя стають результати ЗНО його випускників. Так, у цьому році, за аналітичними даними Українського центру оцінювання якості освіти, по Україні середній бал сертифіката медалістів склав 175 балів, по Городоцькій гімназії – 177,3 бала, що на 2,3 бала вище за загальноукраїнський показник. Учні гімназії минулого навчального року вибороли найбільше призових місць в районних та обласних етапах Всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу Малої Академії Наук. Зокрема, з 12 призових місць обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 7 призових місць посіли учні гімназії, з 4 призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу МАН троє – учні Городоцької гімназії.

Тож, потенціал учнівський та педагогічний в цьому навчальному закладі є. І спільними зусиллями маємо створити, за словами Олександра Гереги, нову гімназію, де б дітям залишалося лише одне - покращувати якість своїх знань.

Алла РИБАК.
Фото Андрія САВЧЕНКА

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці