Друге народження школи

 Почесним гостем свята був народний депутат  України Олександр Герега.

 Протягом 10 місяців тривав ремонт Городоцької загальноосвітньої школи №4. За сприяння народного депутата України, нашого земляка Олександра Гереги, школа отримала другий подих, вона оновилася, причепурилася, стала охайною і дуже красивою. Тут створено якісні і комфортні умови для навчання дітей, які отримали можливість здобувати знання, пізнавати життєву мудрість та професійно розвиватися. Все у новому навчальному закладі створено з великою любов’ю до дітей і повагою до вчительського колективу.

- Сьогодні у нас подвійне свято, - зауважила Оксана Дроник, директор ЗОШ №4, - оскільки наша школа оновилася після ремонту, який відбувся завдяки народному депутату Олександру Герезі. У нас не лише здійснено капітальний ремонт усього освітнього закладу, а й у кожному класі тепер нові шкільні меблі, маємо п’ять мультимедійних дощок. Матеріально-технічна база школи значно оновилася. За що висловлюємо людині великого серця і душі щиросердечне спасибі!

На урочистості до оновленого навчального закладу завітало багато жителів міста, учні, батьки, вчителі, а також представники місцевої влади та гості з Хмельницького і Києва. Почесним гостем свята був народний депутат України Олександр Герега.- Ми є свідками історії, яка змінює нашу країну на інший лад, який ми хотіли би бачити, - звернувся до гостей і учасників свята Олександр Герега. – І перед нами школа, яка є одним із елементів оновлення нашої країни – це справжній храм Знань. У мене є одне правило: спочатку створи умови, а тоді запитуй про результат. Ми зробили перший крок – створили умови для навчання, щоб дітям приємно було здобувати знання. Цій школі ми, дійсно, дали новий подих. І це результат нашої колективної праці. Я переконаний, що ЗОШ №4 виховає для нашої держави гідних громадян, які прославлятимуть не лише рідну Альма-матір, а й усю Україну. Я хочу, щоб у Городоцькому, Ярмолинецькому, Дунаєвецькому та Чемеровецькому районах ми створили в усіх освітніх закладах такі ж умови для навчання і виховання дітей, і нам би заздрили не лише у Хмельницькому, а й у Києві. І ми докладемо для цього максимум зусиль, щоб це стало реальністю.

Народний депутат України привітав школярів з Днем Знань, побажав гарних успіхів у навчанні й відмінного здоров’я. А ще відмітив, що учням варто вивчати іноземні мови, і для цього він запросить до співпраці вчителів італійської, іспанської, французької та інших мов, які передавали б знання городоцькій малечі. Також Олександр Володимирович зауважив, що до ювілею школи, який вона святкуватиме наступного року, будуть облаштовані спортивні майданчики та тенісний корт.Народний депутат України кожному першокласнику привіз подарунок.

Колишня учениця школи, чарівна Вікторія Літвінчук піснею «Україна», яку бездоганно виконала на святі, додала нотки патріотизму й любові до неньки-України. Загалом, майже всі школярі на День Знань прийшли до рідної школи у вишиванках. Дирекція школи та вчителі також були на святі в українських костюмах. Важко передати словами емоційний стан, який переповнював серця педагогічного колективу, учнів, батьків й усіх присутніх. Гордість за оновлену школу, за професійний педагогічний колектив, прекрасних учнів і народного депутата, який по-справжньому дбає про своїх виборців, про майбутнє нації – підростаюче покоління.

У промовах кожен висловлював захоплення від того, що в Городку діятиме навчальний заклад з прекрасними класними кімнатами, чудовими актовим та спортивним залами, харчовим блоком, де встановлено сучасні прилади для приготування їжі. Це все зроблено для того, щоб учні навчалися у цій школі розумними й здоровими, а потім піднімали та розвивали нашу державу. Серед запрошених були: Неоніла Андрійчук, голова ГО «За конкретні справи»; Олексій Торохтій, Олімпійський чемпіон з важкої атлетики; Уляна Ткаченко та Ольга Григор’єва, помічники народного депутата; Олександр Попик, в.о. ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Сергій Гречко, заступник генерального директора Хмельницькобленерго; В’ячеслав Лихва, голова районної державної адміністрації; Олександр Воротний, голова районної ради; Борис Дутковський, начальник відділу освіти райдержадміністрації; Віктор Слободян, директор Городоцького РЕМу; Алла Горобець, завідувач райметодкабінетом відділу освіти та вчителі-ветерани педагогічної праці ЗОШ №4. Зауважу, що керівник Хмельницькобленерго Олександр Шпак посприяв у наданні оркестру для проведення свята, подарував школі ноутбук та пообіцяв, що днями буде проведено освітлення території школи.Перший директор школи Володимир Шевченко, вітаючи шкільну родину зі святом, згадав часи будівництва освітнього закладу і її відкриття 39 років тому та поіменно - тих учнів, які представляли Хмельниччину на предметних республіканських олімпіадах у Києві. За таку прекрасну школу дякували першокласники та випускники, представники батьківського комітету і вчителі.

Оскільки ЗОШ №4 набула нового статусу, то в ній відкрили спеціалізовані класи: бізнес-клас та клас «Юних захисників Вітчизни». Під оплески усіх присутніх учні та першокласники заходили на шкільне подвір’я.

В.М.Шевченко (перший директор школи) розмовляє з О.В.Герегою

Олександр Герега, Неоніла Андрійчук та Оксана Дроник перерізали символічну стрічку відкриття оновленої школи.

- Ми мріяли про сучасну школу, і наші мрії збулись. Приємно заходити в умебльовані гарні класи. Особливо радісно в просторому спортзалі. Ми задоволені облаштуванням комп’ютерного класу, шкільної їдальні. Нам тут дуже подобається, - каже одинадцятикласниця Анастасія Волошина.

Шкільний дзвоник радісно сповістив про початок нового навчального року у відремонтованому освітньому закладі.

Відтак, у новій школі - нова історія, сповнена оптимізму і віри в завтрашній день.

Олена МАТВЄЙЦЕВА, фото Андрія САВЧЕНКА

Відео 33 каналу