• 005.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ОНОВЛЕНА ОСВІТА - ОНОВЛЕНА КРАЇНА

Городоцька ЗОШ №4

1 вересня у День Знань, вулиці міста та сіл району майоріли білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду у школярів нова сторінка життя - цікава, барвиста і повна нових знань. Головними винуватцями торжества в перший день осені є школярі — від першокласників до вже зовсім дорослих старшокласників, які менше ніж через рік стануть абітурієнтами. День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

450 першокласників цьогоріч вперше переступили поріг освітніх закладів Городоччини. Загалом у школах міста та району навчатиметься 4535 учнів. Капітальний ремонт класних кімнат та коридорів у Городоцькій ЗОШ №4, кабінету хореографії в Клинівській ЗОШ, ремонт спортзалу Городоцької початкової школи та ЗОШ №2, заміна покрівлі у Бедриковецькій школі, підлоги в шкільних коридорах Іванковецької ЗОШ, роботи по заміні підлоги в їдальні у Великолевадській ЗОШ, 42 вікна в Креміннянській ЗОШ, фарба на коридори для усіх навчальних та виховних закладів району. А ще капітальний ремонт ДНЗ «Сонечко» м. Городка, поточний ремонт в ДНЗ «Казка» (м. Городок) та капітальний ремонт ДНЗ с. Клинове – це далеко неповний список тієї роботи, яку здійснив Олександр Герега для дітей Городоччини, як своєрідний подарунок до Дня Знань. Проте, його слова:
«Працював, працюю, буду працювати» вселяють віру у те, що попереду ще дуже багато конкретних справ.

Відео Городоцький районний телерадіопресцентр 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці