• 004.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ЗАГИНУВ СМЕРТЮ ХОРОБРИХ

Андрій Степанович Лукашук

 6 вересня Курівка прощалася зі своїм Героєм - 28-річним Андрієм Степановичем Лукашуком, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок на Сході України.

Коли в державі святкували день Знань, коли радісні учні поспішали до загальноосвітніх навчальних закладів, в гарячих точках нашої країни не переставали точитися запеклі бої. Ніхто не зважав на те, що дітям потрібно навчатися - кулі свистіли над головами бійців АТО та мирних жителів. Саме 1 вересня загинув наш земляк, молодий Андрій Лукашук, який лише 10 років тому закінчив Курівську ЗОШ.

Рядовий Лукашук був призваний до військової служби за мобілізацією, служив механіком-водієм танкового батальйону частини №В 2731. Під час проходження військової служби в рядах Збройних Сил України служив у караулі Президента.

У похоронці значиться: «…рядовий Андрій Лукашук 1 вересня біля 5.00 внаслідок численних кульових поранень загинув у бою за волю та незалежність України смертю хоробрих». Провести в останню путь свого земляка прийшли усі жителі села: від малого до великого, зі слізьми на очах попрощалися зі своїм Героєм. У траурному одязі із квітами та свічками в руках, живим коридором, на колінах зустрічали жителі села труну із тілом справжнього Патріота і Героя. Плакали усі. І жінки, й однокласники, які ганяли м’яча із хлопцем, і дорослі чоловіки, які знають ціну війни. Неможливо було без нестерпного болю і сліз бачити родину загиблого. Молода дружина Руслана і двійко маленьких синочків залишилися без найріднішої людини – чоловіка та батька. П’ятирічний Ілля і півторарічний Данилко не знатимуть батька, не відчуватимуть його підтримки та виховання. Лише мати розповідатиме синам про їхнього татуся, який загинув смертю хоробрих, який відстоював інтереси своєї Батьківщини.


Минулого року Андрій Лукашук поховав батька, мати злягла з важкою хворобою, син надсилав матері кошти на лікування, а 31 серпня перестали надходити дзвінки від Андрія. Відчувало материнське серце, що з сином сталася біда, але Марія відганяла від себе цю думку. 5 вересня страшна звістка не забарилася прийти в село…

- Мені дуже важко розповідати про Андрія, - каже Курівський сільський голова Микола Гензера. – Він був напрочуд порядною людиною, гарним сім’янином. Андрій Степанович брав активну участь у розбудові церкви, територіальної громади. Це був один із найкращих жителів села. Сьогодні ми, на жаль, проводжаємо в останню путь таку гарну людину.

- Я дуже добре знав Андрія Лукашука, - стверджує Микола Побут, керівник відділку с. Бубнівка ТОВ «Мрія Поділля», - оскільки мої діти дружили з цим юнаком. Він гарно навчався у школі, був спокійним і хорошим хлопцем. Ніхто про нього ніколи не сказав поганого слова.

Отець Олег, священик Курівської церкви Воздвиження Чесного Хреста відслужив заупокійну панахиду в храмі. Молодого чоловіка поховали на сільському кладовищі. Труну з тілом Андрія Лукашука несли студенти Хмельницької прикордонної академії ім. Б. Хмельницького. Над могилою пролунав військовий салют: загиблого Андрія Лукашука ховали з військовими почестями. Цього дня не було пишних промов від представників влади. Згадала свого колишнього учня вчителька Олена Мощанець та представник районного військового комісаріату: «Андрій одним з перших став на захист своєї країни, свого народу, своєї родини. Він був Героєм і загинув, як Герой».

Разом з територіальною громадою с. Курівка сумувала за загиблим Героєм Олена МАТВЄЙЦЕВА.

Андрій Степанович Лукашук, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці