• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ ІЗ ДОБРОВОЛЬЦЯМИ — СПІВРОБІТНИКАМИ МІЛІЦІЇ, ЩО ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ НЕСТИ СЛУЖБУ В ЗОНІ АТО

 Спеціалісти УМВС України в Хмельницькій області продовжують проводити практичні заняття із правоохоронцями, що зголосились боронити Батьківщину, охороняючи громадський порядок у Донецькій та Луганській областях.

Практичні заняття із правоохоронцями, що зголосились боронити Батьківщину

У навчальних зборах, які відбувались на військовому полігоні в обласному центрі, взяло участь більше 70 працівників міліції з усієї області, які найближчим часом вирушать у зону АТО. Заняття, організовані обласним управлінням внутрішніх справ, проводили висококласні спеціалісти із спецпідрозділів міліції та науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. 

Спеціалісти із спецпідрозділів міліції та науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Під час навчань хлопці мали можливість відточити власні навички стрільби з автомату Калашникова. І, що дуже важливо, ознайомилися ізнайрозповсюдженішими видами протипіхотних та фугасних мін, пасток, які, на жаль, доволі часто зустрічаються на визволених українськими військами територіях. 

Хлопці мали можливість відточити власні навички стрільби з автомату

Особливу увагу викладачі приділили заняттю з тактики дій в екстремальних ситуаціях. Добровольці на практиці відпрацьовували алгоритми дій у разі викриття мінної засідки, при перевірці транспортних засобів, під час несення служби на блокпостах тощо. А головне — навчалися діяти так, щоб вберегти власне життя та життя бойових товаришів у разі виникнення реальної небезпеки 

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області (mvs.gov.ua)

 Близько чотирьох десятків бійців спеціальної роти міліції «Богдан» в черговий раз вирушили у зону проведення антитерористичної операції, щоб змінити своїх побратимів, які вже місяць перебувають у зоні проведення бойових дій.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці