• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Флеш-моб у школах

Городоцька початкова школа

За міць та єдність України

По Україні все частіше проходять флеш-моби, під час яких люди демонструють патріотизм та любов до рідної Батьківщини. 16 вересня у всіх школах міста Городок пройшли акції за мир.

Гімн України у виконанні учнів всієї школи звучав на подвір’ї кожного навчального закладу нашого міста. Акції не обійшлися і без народної символіки та національного одягу. Вишиванки, жовто-блакитні кульки та вишиті рушники. Усе, що символізує незалежну Україну, віднайшло відгук у серцях Городоцьких школярів.
- Патріотичне виховання дітей має дуже важливе значення, - говорить Володимир Палійчук, учень 11 класу Городоцької гімназії. - Адже ми будуємо нову європейську Україну, і діти мають знати, ким вони є, і серцем відчувати національну ідею.

До речі, у Городоцькій гімназії ідею організувати флеш-моб подали представники учнівського самоврядування школи. Їхню ініціативу активно підтримали і педагоги закладу. - Ми не можемо бути осторонь усіх тих подій, які зараз відбуваються у державі, - зауважує Денис Задорожний, президент учнівського самоврядування Городоцької гімназії. – І хочемо, щоб усі діти України зростали патріотами своєї держави, знали, за що зараз бореться кожен українець і те, що український народ має бути дружнім та єдиним. Тоді наша нація буде рости і все у нас буде добре.- Ми пишаємося тим, що наші діти є справжніми патріотами України, - з щасливою посмішкою додає Світлана Станиця, директор Городоцької гімназії. - Вони пропагують українську державність, нашу міць та єднання. Вони піклуються про майбутнє країни загалом і про майбутнє кожного українця зокрема. І всім відомо, що наше майбутнє - в руках наших дітей. До акції приєдналися і наймолодші вихованці навчальних закладів. Як і старшокласники, о 10 годині на подвір’ї школи вони у вишиванках співали гімн України. А також оформили лист-малюнок українському солдату.- Навіть першокласники все сприймають, як дорослі, - каже Тетяна Черевик, педагог-організатор Городоцької школи 1 ступеня. - Вони все розуміють і щиро хочуть зробити хоча б щось, аби захистити мир.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

На знак миру усі учні Городоцьких шкіл випустили в небо жовто-блакитні кульки.

Акції у всіх загальноосвітніх навчальних закладах було розпочато о 10.00, і тривали вони 15-20 хвилин.

Наталія Попович.  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці